SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena Diety,Poprawa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 487
Z awokado mam paste i smaruje nią chleb, tak jak widzialem to kromka ma 50 g a jem przewaznie 6 kawałków chleba, tak pozatym dla mnie muszą być jakieś walory smakowe , ważne żeby działało. W jakich posiłkach najlepiej dodać tłuszcze? 3 posiłek jest potreningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
walory smakowe walorami, ale może Ci się prędko znudzić i zbrzydnąć, a poza tym ten posiłek to masz same węglowodany w ilości 150g prawie, tłuszcze możesz dodawać wszędzie i uprzedzając pytanie - tak, w potreningowym również
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 487
Coś takiego ? Nie wiem czy nie za dużo nabiału dałem.





Zmieniony przez - m2evinzje w dniu 2020-03-06 15:23:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ruż dałeś 250g przed gotowaniem, czy po ugotowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 487
Licze przed ugotowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 487
Plan żywieniowy w miare okej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jeszcze mało warzyw, mało źródeł białka, w ogólnym bilansie masz białka sporo, ale przez to że masz dużą ilość węglowodanów i z nich masz sporo białka, w związku z czym możesz trochę tego białka podbić ze źródeł typowo białkowych czyli więcej trochę tego mięsa w posiłku. Nie masz problemów z trawieniem przy dwóch takich ostatnich posiłkach? osobiście pomyślałbym nad dodaniem jeszcze jednego posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Polecam poczytać na temat zalecanych proporcji kwasów tłuszczowych w zdrowej diecie. Olej z pestek winogron zawiera ogromne ilości omega 6. Mocno zaburza to proporcje względem omega 3. Szczególnie, że nie masz ich w ogóle w swojej diecie.

https://potreningu.pl/articles/5594/kwasy-tluszczowe-omega-3-6-9-i-ich-znaczenie

Trzeci posiłek rzeczywiście wygląda nieciekawie. Naprawdę myślisz, że 300 gramów pumpernkla będzie Tobie smakowało? Jest to strasznie jałowe. Tak samo jak i kasza z twarogiem polana olejem? Minimum 200 gramów warzyw w każdym posiłku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 487
Tego planu żywieniowego jeszcze nie stosuje, aktualnie to ten pierwszy stosuje co wyslalem, omege 3 przyjmuje w kapsułkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 487
Wygląda nieco lepiej? Warzywa ciezko mi dołożyć do śniadania , robie omleta i nie mam pomysłu żeby połączyć.





Zmieniony przez - m2evinzje w dniu 2020-03-07 14:24:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie kaloryczne na reducji

Następny temat

OCENA DIETY NA MASĘ

WHEY premium