SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie trening!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191


Cześć jestem początkującym trenowałem z kumplem około 1,5 miesiąca ale bez zadnego planu poprostu przychodziłem gdy on trenował i robiłem coś. teraz mam sprzęt w domu i mogę trenować regularnie

oto mój plan, oceńcie i poradźcie czy jest odpowiedni, nie uwzględniłem w nim treningu na nogi piszcie ćwiczenia i dni w których mógłbym te ćwiczenia dorzucić, lub inne cenne wskazówki (chce go robić przez 4 tygodnie, potem zmienie):

PONIEDZIAŁEK (klata,plecy)

#klata
-sztanga płasko 4 serie po 12,10,8,6 powtórzeń
-rozpiętki 5 serii 12,10,8,6,6
-wyciskanie 12,10,8,6

#plecy
-wiosłowanie w opadzie 5 serii po 12,10,8,6,6
-podciąganie sztangi do brody 5 serii po 12,10,8,6,6

ŚRODA (biceps, triceps)

# biceps

-uginanie rąk ze sztangą stojąc po 4 serie po 12,10,8,6
-uginanie rąk na przemian z hantlami 4 serie po 12,10,8,6
-uginanie rąk na modlitewniku 3 serie po 8,7,6

# triceps

-uginanie sztangi do czoła na płaskiej ławce 5 serii po 12,10,8,6,6
-uginanie hantla za głową 4 serie po 10,10,8,6
-pompki na poręczach 4 serie po max

PIĄTEK (klata górna to samo co w poniedziałek tyle że na głową do góry)

NIDZIELA ( to co we środe)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
zgubiłeś barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
nogi też. Za mało ćwiczeń na plecy . Po co założyłes dwa razy ten sam temat ?

Zmieniony przez - Songo SSJ w dniu 2006-11-26 14:09:42

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
przypadkowo, założyłem drugi raz ten temat chciałem cofnąć stronę na przeglądarce i nie wiem czemu temat ponownie się pojawił.
Możesz mi podać jakie ćwiczenia powinienem dorzucić i w jakie dni. Jestem zupełnie zielony i przydała by mi się Twoja rada, z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
na plecy martwy ciąg tylko uważaj bo trzeba go umiec zrobić noi wyciąg za kark jak masz wyciągi .Na nogi to przysiady ze sztangą lub suwnica na uda oraz wspiecia na palcach na łydy .Co do barków to Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia ,Unoszenie sztangielek bokiem w górę,Wyciskanie sztangielek nad głową lub wyciskanie sztangi za karku. Noi brzuch zapomniałes ćwiczyc polecam absII.

Zmieniony przez - Songo SSJ w dniu 2006-11-26 16:02:17

Zmieniony przez - Songo SSJ w dniu 2006-11-26 16:06:28

Zmieniony przez - Songo SSJ w dniu 2006-11-26 16:15:25

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
na plecy martwy ciag!? po 1,5 miecha stazu :O ?

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
czemu nie jak bedzie wiedzial jak wykonac. nie musi przeciez dużego obciązenia odrazu co ledwo podnosi.Noi pas koniecznie dla bzpieczęństwa kregosłupa.

Zmieniony przez - Songo SSJ w dniu 2006-11-26 20:52:12

Zmieniony przez - Songo SSJ w dniu 2006-11-26 20:53:24

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
Okey dzięki, a macie jeszcze jakiś pomysł na brzuch, chodzi mi jakie ćwiczenie dorzucić i w jaki dzień do którego dnia treningowego dodać trening na te partie mięśni?? Rozumiem że martwy ciąg to ćwiczenie na plecy i nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
nie doczytałem dzięki songo podałeś mi ćwiczenia na brzuch moje pytanie co to jest absII szukałem na forum ale nie pisze, z tego co wyczytałem to należy to robić w dni w których mam przerwy między treningami, tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
Znalazłem już opis absII ale jest problem bo te ćwiczenia są wykonywane na drążku, a ja go nie posiadam masz może jakieś inne propozycje wynalazłem szóstkę weidera, co o tym sądzisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
A6W nie potrzeba sprzetu.tylko nie rób nic dodatkwo na siłowni jesli walisz na mase.

Zmieniony przez - Songo SSJ w dniu 2006-11-26 22:41:26

Zginąć w walce to żyć wiecznie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie trening!

Następny temat

MASA w domu - do oceny

WHEY premium