SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie moją diete.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
Witam mam 18 lat ważę 66 kg i mam 182 cm wzrostu. Oceńcie moją diete czy jest dobra i co powinienem zmienić jeśli jest zła.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1056
rozpisz jakie masz zapotrzebowanie i jaki jest cel twojej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
zapotrzebowanie - 3000 kcal + dodane 400 kcal masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1516
Do posiłku 3 dorzuć jakieś warzywa, surówki jeszcze ale nie wyliczaj kalorii z warzyw traktuj to jako witaminki .. Oliwę z oliwek najlepiej extra virgin staraj sie dodawać do diety.W pierwszym posiłku zamień na płatki górskie owsiane + jakieś zdrowe tłuszcze np. orzechy włoskie albo migdały.Do każdych kanapek z wędliną staraj się dorzucać jakiś szczypiorek,pomidorek,ogórek. I nie katuj się cały czas jajkami w posiłku 4 zamień np. na tuńczyka w puszce + jogurt naturalny wymieszaj razem i wcinaj pastę z tuńczyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1056
płatki w pierwszym posiłku do wymiany - lepiej owies/otręby w najgorszym przypadku musli. Uważam, że dieta jaką wypisałeś nie jest realna. Wszystkie posiłki dziwnie wyliczone nie wyobrażam sobie jeść ryżu z mlekiem a na to banan z kurczakiem. Postaraj się to wszystko ułożyć porządnie w zbilansowane posiłki i wliczyć wszystko w bilans. Dorzuć warzywa do diety minimum 200g. Proponuje również zacząć od nadwyżki 300 i budować mase powoli. Nic na wariata chyba, że jesteś bardzo chudy i pragniesz mieć rozstępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1516
do trenera-ciacho. No napisał nam kolega że ma 66 kg i 183 cm wzrostu to jak myślisz jest chudy czy bardzo chudy że tak bezsensu piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1056
myślę, że jest bardzo chudy. Osobiście jestem zwolennikiem powolnego budowania masy - dobrej jakościowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo speed - Z moją diętą jest coś nie tak :D

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny/poprawy.

WHEY premium