SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie Mój plan FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dlaczego ryż dajesz po 133g jakos tak dziwnie, mozesz dać też ziemniaki, nie musisz ryżu wcinać cały czasz. Też bym się męczył jedząc 3 x pod rząd te same posiłki i ostatni taki jak pierwszy .l

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4349
wpisałem po 133g bo nie wiedziałem jak inaczej wpisac xd chodzi o to ze mam 400g ryzu w 3 rownych posilkach, a shake mam rano bo przed praca nic innego nie zdaze zjesc, a na sam koniec dnia mam dlatego ze wypije i mam z glowy a nie musze sie meczyc i jesc pol godziny na sile, a te proporcje B,T,W sa dobre wg ciebie? i co bys proponowal zamiast ryzu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jesz prawie tyle co ja a ważysz tyle co kot napłakał. Nie dziw się, że jesteś przejedzony.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4349
ale ja jem tyle właśnie a masa mi idzie w tempie 0,7kg/mc...jestem ekto :(


Zmieniony przez - Czcigodny Beerus w dniu 2018-01-15 22:48:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli to suche mięsnie, wynik i tak jest bardzo dobry. Ludzie, którzy tyją 2-3 kg miesięcznie najcześciej zyskują głównie wodę i tłuszcz. Mięśnie to 1/3 z tego.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4349
myślałem co miesiąc dokładać po 100 kcal, to z jakich produktów byś mi radził dokładać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu

Następny temat

Trening gora dol dla kobiety

WHEY premium