SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceń moją dietę. Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 764
Witam,
wiek 20
waga 77
wzrost 180
cel: redukcja
BMR: 1800
Zapotrzebowanie 2500 kcal, przy redukcji 2200-2000 kcal
Odżywki: Białko HI TEC HI-Anabol Protein, Kreatyna jabłko: Trec Cm3, HI TEC Bcaa powder, Gold Omega 3
Posiłki będą modyfikowane typu jajecznica, omlet,mięsa indyk, czasami wołowina, ziemniaki.

Czy dokupić l-karnite jako spalacz, bo nie jestem przekonanany do innych spalaczy a napewno nie interesuja mnie na bazia efedryny.

Plan treningu:
30-40min biegania okol 5 raz w tygoniu

Rozkał tygodnia:
A-B-W-A-B-W-W
A
- przysiad ze sztangą na barkach 5x5
- wiosłowanie sztangą 5x5
- wycisk na skosie + 3x6-10
- unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3x6-10
- pompki na poręczach 2x6-10
- drążek podchwytem 2x6-10

B
- Martwy ciąg 5x5
- wycisk sztangi na płaskiej 5x5
- drążek nachwytem 3x6-10
- wycisk żołnierski 5x5
- unoszenie w opadzie 2x6-10
- francuz 2x6-10
- uginanie ze sztangą 2x6-10

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 823
do usunięcia

Zmieniony przez - mp20 w dniu 2014-05-16 14:12:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4553
Jw. tylko bd musiał się pozbyć trochę tłuszczy z innych posiłków.

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10968 Napisanych postów 118845 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1389948
Dlaczego wiejski do wywalenia, w czym twaróg jest lepszy.

Te paluszki to wywal, podbij tłuszcze obniż węgle. L karnityne olej, ja do niej nie jestem przekonany jak do innych supli, z efedryną to mało co jest i ceny kosmos.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 764
Czyli wyrzuć na noc wiejski a dać zwykły twaróg? Ile kostke czy pół? Czy tłuszcze moge nabic orzechami włoskimi między posiłkami lub po posiłkach. Słyszałem że paluszki i białko do dobry posiłek ale czym mam go zastąpic omlet? kurczak z ryzem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 823
poprzednia wypowiedź do usunięcia, nie rozwinąłem w pełni odpowiedzi i wysłałem przypadkowo :) porównanie małe , 200g serka wiejskiego - ok. 20g białka, 200 g twarogu ok. 40 g białka. do wiejskiego dochodzi śmietanka, sól - zbędne. taniej wychodzi twaróg , plus do tego oliwa z oliwek i gra :) ja jestem zwolennikiem twarogu, dlatego go proponuje . do pierwszego posiłku najlepiej dorzucić jaja, zrobić np. z tego omleta bądź osobno wszystko. drugi posiłek chleb zastąpić ryżem + kurak , paluszki i białko zastąpić pełnowartościowym posiłkiem. dorzucić zdrowe tłuszcze, oliwa z oliwek, pestki, orzechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10968 Napisanych postów 118845 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1389948
a gdzie słyszałeś że paluszki i białko to dobry posiłek. Na redukcji na pewno kalorie z paluszków są zbędne to mąka i woda, posiłkiem tego nie można nazwać. Już lepiej wypada jogurt naturalny zblendowany z wpc i orzechy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
OK, a co zjeść przed takim cięzkim treningiem jak jest w rozpisce? Np treningy mam o 18 ,a posilek 16 to troche czasu jest

Zmieniony przez - dupkaaa w dniu 2014-05-16 14:38:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za mało mięcha czy za duzo fatu?

Następny temat

ACTIVLAB L-CARNITINE 600

WPC zestaw