SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obwisły biust? Zdjęcie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 64 dni Przeczytanych tematów 172
Czy oprócz ćwiczeń na klatkę piersiową są jakieś sposoby na "obwisły biust"? Mam miseczkę 65g, w biustonoszu jest w porządku ale bez to wyglądam jakbym miała 50 lat :( w dodatku mam nisko usytuowany biust co tylko to potęguje :( możecie coś poradzić? Zmiana diety, konkretne ćwiczenia?

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 317 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5379
Tutaj dużo ćwiczenia nie pomogą, jedynie tłuszcz jakim jest piers będzie podniesiony na mięśniu który się wyrobi. Najlepszym sposobem jest redukcja tkanki tłuszczowej, ale ze zdjęcia widac, ze i jej nie masz za wiele ale zawsze coś przyciąć można. W ostateczności pozostają jeszcze operacje, ale może wystarczy spojrzeć z tej strony, ze większość kobiet chciała by mieć problem w te stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 111 dni Przeczytanych tematów 1304
Plastyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 133 Wiek 14 lat Na forum 201 dni Przeczytanych tematów 1438
stanik podtrzymujący biust sobie kup masz idealną figurę ;/ na plaży przeciez bez stanika opalać się nie będziesz XD?

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 64 dni Przeczytanych tematów 172
Większość kobiet chciałaby mieć taki problem? Nie polecam z powodu kręgosłupa ;) plastykę chciałabym odpuścić, to zbyt poważna decyzja i osobiście nie wyobrażam sobie operki :)
Golimonka mam staniki sportowe, ale co mi po nich. Akurat bardzo często opalam się topless i kompleks "zwisów" jest z tym powiązany. Co prawda u nas w pisowskim kraju z mentalnością średniowiecza to wyzwanie ale da się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 111 dni Przeczytanych tematów 1304
Skoro nie chcesz plastyki to trzeba zaakceptować to jak wyglądają :). Ćwiczenia nie pomogą niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1303 Napisanych postów 9640 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 576437
Grawitacji się niestety nie oszuka. Ale nie widzę tu problemu estetycznego. Biust wygląda jak naturalny biust tego rozmiaru i tyle. Pokochać taki jakim jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenig do spr

Zestaw 1