SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrażenia narzadow, operacje, powrot do sportu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1927
Witam
Dwa tygodnie temu na sparingach mma po kolanie w plecy pękła mi nerka, mialem na niej krwiaka,mocno stłuczoną trzustke oraz krwiaka w miejscu w ktorym główne żyły zaopatrują jelito grube w krew przez co groziła mi stomia, zapalenie otrzewnej ale po dwóch operacjach ( pierwsza polegała na wypchaniu i podwiązaniu moich wnętrzności a druga na wyjeciu i zaszyciu ) wszystko poszlo ok i jestem juz w domu.... Chciałbym sie dowiedziec czy w województwie łódzkim lub jego okręgu znajdę kogoś kto pomoże mi jak najszybciej wrócić do zdrowia i sportu. Chodź mi o jakiegoś chirurga sportowego czy kogoś takiego kto jasno po obejrzeniu badan itp powie mi czy jeszcze powalczę co mogę kiedy i jak bo w szpitalu każdy lekarz mowil mi co innego i tak naprawde nie wiem nic. Z góry wielkie dzięki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak sprawa nie będzie już swieża to polecam Ci terapeute manulanego który pracuje technikami wisceralnymi , ponieważ będziesz tam miał sporo zaburzeń funkcjonalnych w postaci braku odpowiedniej mobliności co się bezpośrednio przełoży właśnie na funkcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1927
Wiem że napewno tak bedzie ale bardziej chodzi mi o kogoś kto mi jasno określi czy po czymś takim jestem w stanie w przyszłości trenować na pełnych obrotach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 135 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 912
to byl sparing czy bijatyka? gdzie byl trener i kto as pilnowal
mogles przeciez umrzec,miales ochraniacze ktos to nadzorowal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Jakiej Ty oczekujesz jasnej diagnozy po 2 operacjach i 2 tygodniach? Mogłeś zostać kaleką a Ty po kilkunastu dniach, na świeżo, pytasz kiedy do sportu wrócisz i do walk? Ludzie po poważnych kontuzjach kończyn latami wracają do pełnej sprawności i nie ma nigdy konkretnej szansy na pełną sprawność, Ty ledwo uniknąłeś wypatroszenia i renty inwalidzkiej a Twoim jedynym problemem jest kiedy znowu ktoś Cię kopnie? Daj sobie czas, zregeneruj się, zadbaj o zdrowie swoich flaków i dopiero wtedy myśl o treningach. Co lekarz powiedział, do kiedy masz zwolnienie?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Bodziorex
Wiem że napewno tak bedzie ale bardziej chodzi mi o kogoś kto mi jasno określi czy po czymś takim jestem w stanie w przyszłości trenować na pełnych obrotach


za wcześnie by to stwierdzić, kwestia choćby jak będą funkcjonować narzady które uległy uszkodzeniu , poza tym odpowiednim adresatem w tym przypadku jest lekarz prowadzący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysunięta prawa część mostku

Następny temat

Nawykowe zwichnięcie barku metoda bristow latarjet

WHEY premium