SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obiecalam :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wstawilam to bez dzieci, bo chce dostawac maile od adoratorow Tylko kurcze chyba niepotrzebnie napisalam tam, ze mam dwojke maluchow. Ale moze beda tak zachwyceni zdjeciem, ze nie beda juz patrzec co jest dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527



-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a< hoho jestem małym motylkiem hrum hrum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jagodka a masz stałego partnera/partnerkę? (możesz nie odpowiadać, lub odpowiedzieć na priv).

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
hehe




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czemu pytasz? No i czemu takze o partnerke?

Tak, mam meza. Gdyby to sie zmienilo, to dam znac w tym poscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Takie czasy


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Ja bym powiedział tacy ludzie


ehhh "gdzie sie podziałyyyyy tamte prywatkiiiii,gdzie te dziwczynyyyy,gdzie tamten świat"



-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a< hoho jestem małym motylkiem hrum hrum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Poniewaz nie lubie obiecywac, a potem nie dotrzymywac slowa, a nie wiem, kiedy w koncu wybiore sie do fotografa, a takze poniewaz Quarcik wzywa dziewczyny z tamtych lat , postanowilam Wam pokazac jak wygladalam ponad 10 lat temu (data z tylu zdjecia wskazuje 18 wrzesnia 1993r ). Jakosc troche kiepska, ale chyba cos widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Prawie wcale się nie zmieniłaś przez te lata




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jagodka pytałem z ciekawości, a wspomniałem o "partnerce", bo skąd moge wiedzieć jakiej jesteś orientacji..nie chciałem nikogo dyskryminować.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chciałbym prosić o ocenke fogóry przez speców :)

Następny temat

pierwszy start na zawodach

WHEY premium