SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obecnie stosowana dieta na masę (60kg), prośba o korektę.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1028

Formularz - Proszę o pomoc

20

Mężczyzna

Cel

[b]~70kg masy przy BF <10%[/b] Budowanie masy mięśniowej bez zbędnego BF (w grę wchodzą cykliczne redukcje, co okres ~2 miesięcy)

Waga

61

Wzrost

177

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

~10%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

3x tyg siłownia + sporadycznie [squash, basen, bieganie] Trenuję około 14, wstaję o 7, kładę się spać o 23

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Sporty sporadycznie. Siłownia 3 x tyg. FBW. Kiedyś trenowałem bez diety i suplementacji, zbierając do kupy wyjdzie około roku. (Na siłowni ławeczka+modlitewnik, sztanga prosta, hantle, wystarczające obciążenie, drążek + za około miesiąc wyciąg)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

od kilku dni dieta do wglądu [url=http://potreningu.pl/profile/pisza#/date/2016-02-26]TUTAJ[/url]

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Kupioną mam monohydrat kreatny, BCAA, i białko (jeszcze bez suplementacji). Zastanawiam się nad gainerem (ciężko jest osiągnąć ~3kkcal dziennie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 152
Witam wszystkich.
Po przerwie aktywności fizycznej i utracie 8 kilogramów, postanowiłem wziąć się za siebie i zbudować troszkę mięśni :).

Niżej przykładowy dzień z diety (25.02.2016). Na razie staram się przyzwyczaić organizm (albo i siebie) do zwiększenia kalorii. Wychodzi około 2600 kcal / dzień. Według kalkulatora BMR = 1649, aby utrzymać masę = 2850 kcal, co jest dla mnie... trudne do osiągnięcia - może gainer?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 SEBASTIAN SZMIT Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8027 Napisanych postów 78838 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661824
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 152
flex1976
Wywal płatki Nestle ,ciateczka.

Brak pomysłu na nic innego?
flex1976
Co to za posiłek - banan???

Zjadłem, to wpisałem ;)
flex1976

Przeczytam jeszcze raz, ale w pierwszym temacie 80% linków umarło ;)

Do uzupełnienia braków kalorycznych jaki gainer przy obecnej diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 931 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12396
Podbij białko.
Podbij węgle.
Obniż tłuszcz.
Wywal: ciastka belvita, sos paprykowy, posiłek - BANAN

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sól morska a sól koszerna

Następny temat

Pomoc dla początkującej

whey deli