SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciążniki na nogi dla kobiety - ile kg?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 489
Witam, chciałam zamieścić to pytanie w dziale Ladies ale wyskakuje mi jakiś błąd więc zapytam tutaj. Od 2 tyg chodzę na siłownię 3x w tyg, mam trenera osobistego. W związku z tym że mogę tam uczęszczać jeszcze tylko 2 tyg chciałabym kontynuować ćwiczenia w warunkach domowych. Wiadomo, że będzie to całkowicie inny rodzaj ćwiczeń ale chciałabym kupić sobie chociaż obciążniki na nogi i ręce zapinane na rzepy. Moje pytanie w związku z tym, ile kg obciążniki kupić? Na siłowni używałam takie po 4kg na nogi. Poszłam do sklepu sportowego w którym pan popukał się w czoło i powiedział że zniszczę sobie stawy i mam maks 2 kg kupić. Ale czy to nie było by za mało?
Dodam, że mam 28 lat, 172 cm wzrostu i ok 61kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1718 Napisanych postów 27216 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 516400
Personalnie uważam, że inwestycja w prozaiczne sztangielki byłoby najkorzystniejszym konceptem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95102
Dokładnie j/w.

Zainwestuj w hantelki, najlepiej regulowane.

A dlaczego nie siłownia ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja

Następny temat

FBW do oceny, proszę

Black weekend