SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciążenie za małe otwory.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10152
Kupiłem obciążenie i nie zauważyłem,że krążki mają inną średnice otworów brakuje z 2 mm i nie wchodzą na sztangę,zostaje tlko tokarka,macie jakieś pomysły? dobrze,że to małe obciążenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
tokarz wezmie wiecej niz to obciazenie warte sprobuj sie zamienic ewentualnei pilnik drobnoziarnist!!!!bo pewnie jechałes grubo zaiarniakiem-albo popytaj moze ktos zan tokarza z duzego zakładu to za darmo ci zrobia mozesz tez isc do skupu złomu moze maja obciazenie to sie zamienia masaa za mase

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
pilnik i jedziesz

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10152
Haha probowałem wiertarką z kamieniem i tylko farba zeszła %))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
albo wiertarką rozwierć !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
"albo wiertarką rozwierć !!!!" :/ --.--

Idź do tokarza jakiegoś.

Zmieniony przez - dudpis w dniu 2009-04-06 15:12:57

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taa wiertarka reke moze urwac z takim wiertłem obciązenie moze miec ze 28_29 mm otwór weś rozwierć takie cuś
ja też miałem podobny problem pod szlifowałem szlifierką końce gryfu chyba ze masz gwintowany gryf to juz nie
do kółek pozostaje pan tokarzysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
dużo tego żelastwa kupiłeś? jak dużo to kup sztangę cieńsza , jak mało to tokarz wita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
zgadzam sie pilnik i jedziesz, troche sie nameczysz ale nie ma bata ze nie pujdzie, kumpel tak miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Oj mialem ten problem;/rozwiercalem wiertarka z kamieniem....4 otowory mi z 2 godz zlazlo;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 29 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
no PAIN, no WEIGHT
chyba tokarz będzie najefektywniejszym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1700
Próbowałeś wiertarą ręczną jak tak to radze spróbować stołową powinno się rozwiercić! Pozdr.

Gdy nadejdzie czas, wyjdę w stronę światła i będę lśnić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hantle...

Następny temat

massacra opp

WHEY premium