SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciążenie - tokarz/złom

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Tomasz1405 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema, mam 17 lat i brakuje mi obciążenia, bo progres idzie, a nie mam na tyle kasy, aby kupować na allegro czy innych sklepach z sprzętem na siłkę.

Mam kilka pytań:
-Kupował ktoś u tokarza obciążęnie? Jak to jest mówi się mu jaka średnica, ile kg, ile krążków i tyle?

Nie bardzo wiem gdzie szukać tokarza. Blisko siebie mam duży skup złomu, ale również nie wiem co z tym zrobić, po prostu wejść na teren i zapytać kogoś czy jest mają może jakieś obciążenie, aby odkupić?

Do dyspozycji mam stwóke(100zł) i chciałbym za to kupić max kg ile się da.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
Wpisz w google nazwe twojej miejscowości tokarnia czy tokarz może wyskoczy coś, a jeśli chodzi o złom no to poprostu wejdź i poszukaj sam , lub spytaj gdzie takie możesz znaleźć .Ile tego obciążenia planujesz gdzieś kupić za te 100 zł>?

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam pojęcia po ile chodzi zł/kg. Ale szczytem marzeń jest złapanie 2x5kg, 2x10kg za tą kwotę


Mam namiary na usługi tokarskie w moim mieście, ale nie wiem ile będą sobie życzyć za takie krążki.

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2013-06-06 20:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
Czasem można kupić obciążenie żeliwne po 4zł/kg co daje 4x30=120. Jeśli tokarz by Ci zrobił sporo taniej to warto jak porównywalnie to poszukaj na tablica.pl czy allegro czasem można naprawde tanio dostać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będę miał czas to przejdę się do tego tokarza w mieście i zobaczę co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Popytaj w razie czego znajomych może oni nakierują Cię na tokarza jak będą z tym problemy. Ceny to tak +/- 3-4zł/1kg. Umawiasz się z nim ile chcesz krążków o jakiej wadze, a średnicę chyba standardowo robią 30mm aczkolwiek pewnie możesz się dogadać co i jak ;)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
jw . mi zrobił 2x20kg takie zarąbiste :D grubość nie wiem czy ma 3cm ;p a średnica 33 lub 34 :D Chciał flaszke wódki za którą dałem 42 zeta :D

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Za 114 + koszt przesyłki będziesz miał 30 kg

15 KG - 57 ZŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Jak gadałem u mnie z tokarzem to mówił że po ~5zł/kg wyjdzie chyba że bede mieć swoją stal. Na złomie może popytać albo wejść i przejść sie zobaczyć co mają. No i zawsze jest allegro zdarzają się niezłe okazje.
Jak jesteś z północy to w chojnicach kto się w to chyba jeszcze bawi ( mam stary link a nowych nie widzę więc nie wiem czy jeszcze sprzedaje 3,2zł/kg miał )
http://allegro.pl/obciazenie-stalowe-15-kg-i3228104564.html
W bydzi ktoś sprzedaje ale chyba całość:
http://allegro.pl/obciazenie-stalowe-toczone-i3304550655.html?source=xr
Jak sam widzisz trzeba trochę poszukać.
Edit: Te w linku post wyżej też ładne

Zmieniony przez - Mephisto88 w dniu 2013-06-08 18:35:22

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spadek siły na klatce piersiowej

Następny temat

problem z benefit multisport

WHEY premium