SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obalamy mit Coli light.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 253 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17353
Chcialem wszem i wobec oglosic wielkie oszustwo coca coli ktore mnie bardzo ruszylo otoz poddalem dzisiaj badaniom na zawartosc weglowodanow cole lighl a konkretnie (Cola zero w puszcze) i zawartosc weglowodanow wyszla 3,5g na 100ml !! Domyslam sie ze cala reszta gama (cola ligt pepsi max) tez sa oszukane i tez maja wiecej weglowodanow niz podaja na etykiecie. Badania nie byly prowadzone w idealnych warunkach wiec moga byc nie dokladne ale prawdopodobnie sa i tak zanizone bo nie bylo wystarczajaca czasu aby ja do konca wygazowac.

Jestem oburzony szczegolnie ze na redukcji koli light sobie nie zalowanem... :/

Zmieniony przez - AlexIdol w dniu 2011-03-11 19:39:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
przepadam sam za kilka tygodni.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Koniu pewnie jak wyjdzie j.w. to nie opublikujesz jesteś uzalezniony! ale ja tez haha ;D

do autora, jakes wydruki z aparatury czy tylko slowa?:(

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2011-03-11 19:43:09

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
raszek
opublikuję, bo fakt niepokojący.

aha,
jaką metodą badanie?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 253 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17353
Wylecialo mi z glowy jak sie ta maszynka nazywa ale to jest takie urzadzenie co sie nalewa kropelke i elektronicznie pokazuje zawartosc procentowa weglowodanow, wczesniej badalem sok zeby sprawdzic zakres bledu (Tymbark jablko mieta na etykiecie 9,8 w 100ml wyszlo 10%) czyli ok.
Ja sie zalamalem szczegolnie ze moim glownym zrodlem wody na redukcji byla cola light no moze nie glownym ale do obiadu szklaneczka, do kolacji, do twarogu na noc itd... :D Ciekawi mnie jak im taki wielki walek przechodzi. Sory za bledy i za haotyczne pisanie ale sie oburzylem strasznie. Cala zbilansowana dieta o kant dupy rozbic przez ta kole :/

Raszek niestety mam tylko slowa ale chce sie podzielic po prostu tym faktem z ludzmi ktorzy sa pewnie tak samo nieswiadomi jak ja bylem, jak mi sie uda pozyczyc ta maszynke to zbadam kilka rozdajow koli na aspartanie (pepsi, kole, kole z biedronki itd.)i porobie zdjecia i udokumentuje badania, ale nie obiecuje bo malo prawdopodobne ze bede mial jeszcze dostep do tego.

Zmieniony przez - AlexIdol w dniu 2011-03-11 20:11:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Zrób zdjęcia i wrzuć tu ciekawe....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 253 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17353


Moge nie miec mozliwosci wrzucic zdjec ale zrobie co w mojej mocy, jak mi sie uda dostac ten sprzet do domu to nawet moge filmik nakrecic.

Rozumiem wasze niedowierzanie bo sam bylem w wielkim szoku,nie wiem tez na ile ten aparat mowi prawde, ale przekonuje mnie to ze przy soku bylo tyle ile producent podal na etykiecie, jesli ktos ma dostep do urzadzenia badajacego zawartosc cukru fajnie jakby rowniez sprawdzil cole, przypominam ze cola ktora sprawdzalem to Cola zero puszka.

Badanie wykonane bylo takim refraktometrem jak na zdjeciu.

Zmieniony przez - AlexIdol w dniu 2011-03-11 20:53:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
ok, a pomyślałeś, że np mogłeś go źle wyczyścić po tym soku?

sprawdzę w reakcji z DNS jak będę w lab miał chwilę czasu.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 253 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17353
Wyczyscilem dokladnie ale oczywiscie istnieje taka mozliwosc, dlatego dobrze jakby ktos kto ma dostep do refraktometru rowniez to zbadal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Depresja a siłownia

Następny temat

trening silowy na wycinke

WHEY premium