SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O Rade prosze ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
Witam, trenuje rok i 3 miesiące i jestem dość zadowolony z uzyskanych wyników. Piszę bo potrzebuje odpowiednich supli ( nie za moncych..) tylko jeszcze nie wiem dokładnie co chce osiągnąć. Może to głupio brzmi ale tak jest. Jestem duży i nabrałem sporo masy, ale jest też warstwa tkanki tłuszczowej która przykrywa mięśnie przez co nie są one tak widoczne jak bym chciał, to chyba jasne ;). I teraz mój problem to dobór supli, ( jestem po cyklu Thermo Shape + Isolate Whey Protein - Treca. ) ale TS nie zadziałało tak jakbym chciał w połączeniu z dietą.. W tym momęcie nie wiem czy zainwestrować w budowe nowej suchej masy mięśniowej i wziac coś typu kreatyna i robić trening na siłe i mase, czy lepiej najpierw zrobić trening na rzeźbe i wziąść coś w stylu spalacza. ( Mogą być kombinajce supli.. ).
Pozdrawiam i z góry dzięki za rady ;)

PS. napisałem do 2 działów . I suple i trening. bo to chyba tyczy sie i treningu i ewentualnych supli :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
To sie tyczy tylko supli.

A jeżeli chodzi o wybór masa / rzeźba - Ty wiesz jak chcesz wyglądać. Nie my...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
No nie wiem czy tylko... Chyba trening też jest bardzo istotny czy robi sie go na rzeźbe/mase itd.. A co do wyglądu to chodzi o to żeby poprostu dobrze wyglądać jak lepiej bedzie zgubić tkanke a zarazem zdobyć mase . poprzez jakie suple i jaki trening.. czy przyłożyć sie do masy czy rzezby o to mi chodzi. bo moze napisałem troche nie zrozumiale heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Trening - dobierasz wg siebie, to co na Ciebie najlepiej działało.

Od gubienia sadła - dieta i aeroby/HIIT. Suple na koncu.

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2008-10-24 13:58:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nogi + plecy ?

Następny temat

Split 4 dni ograniczony sprzęt

WHEY premium