SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OTK Seniorow i Seniorek w Judo-Rybnik

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34974
2-3.10.2004r Rybnik

Ogolnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorow i Seniorek w Judo

Kobiety:
48kg:
1. Kinga KUBICKA UMKS Żak Kielce
2. Joanna MACIEJ AZS Opole
3. Agata KOZŁOWSKA UKS Bushi Rybnik
3. Sandra GRUSZCZYŃSKA WKS Gwardia Warszawa
5. Martyna MARTYNOWICZ KS Gwardia Opole
5. Agnieszka ZABROCKA AZS AWF Wrocław

52kg:
1. Małgorzata KAMIŃSKA AZS AWF Warszawa
2. Monika DIKOW KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Agata PRZYBYŁOWSKA UKS Siódemka Sochaczew
3. Anna KASPRZYK PTS Gwardia Bydgoszcz
5. Katarzyna PASTERNAK ASJ-AON Warszawa
5. Justyna DUSZYŃSKA KJ Koka Jastrzębie


57kg
1. Barbara HARĘŻLAK AZS AWFiS Gdańsk
2. Anna KRAS AZS AWF Wrocław
3. Małgorzata BIELAK AZS AWFiS Gdańsk
3. Inga GOŁASZEWSKA WKS Gwardia Warszawa
5. Agata KALEMBA UKS Bushi Rybnik
5. Małgorzata KRUZA AZS AWFiS Gdańsk
7. Marta WYRZYKOWSKA AZS AWFiS Gdańsk
7. Magdalena SZAŁEK AZS AWF Wrocław


63kg
1. Weronika RAIŃCZUK GKS Czarni Bytom
2. Beata WOLSKA AZS AWFiS Gdańsk
3. Ewelina STANCZEWSKA KS Polonia Rybnik
3. Judyta WAWRO KJ Koka Jastrzębie


70kg
1. Adriana DADCI AZS AWFiS Gdańsk
2. Paulina RAIŃCZUK AZS AWFiS Gdańsk
3. Magdalena BRAUN PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Irena BLICHARZ AZS AWF Wrocław
5. Joanna PALUCH AZS AWFiS Gdańsk
5. Karolina LAMPKOWSKA GKS Czarni Bytom
7. Agnieszka SYGUŁA AZS UW Warszawa
7. Dominika ADAMCZYK AZS Kielce


78kg
1. Agnieszka CHLIPAŁA KS Gwardia Bielsko-Biała
2. Barbara WÓJCICKA KS Błękitni Tarnów
3. Katarzyna BIAŁKOWSKA MMKS Start Skierniewice
3. Agnieszka CZEPUKOJĆ AZS AWF Gdańsk
5. Marzena MAKUŁA AZS AWF Wrocław
5. Katarzyna ZAKOLSKA AZS AWF Wrocław


+78kg
1. Magdalena KOZIOŁ AZS AWFiS Gdańsk

Grappling

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34974
Seniorzy:

60kg
1. Mariusz ROWICKI UKJ Ryś Warszawa
2. Marcin PILARSKI GKS Czarni Bytom
3. Maciej KOSTRZEWA AZS AWF Wrocław
3. Kamil SUŁEK WKS Gwardia Warszawa
5. Łukasz PUŁKOŚNIK WKS Gwardia Warszawa
5. Mateusz PACHOLAK AZS UW Warszawa
7. Dariusz ŚWIERCZ WKS Śląsk Wrocław
7. Wojciech ANDRZEJUK AZS AWFiS Gdańsk

66kg
1. Przemysław ŹRÓDŁO AZS AWF Warszawa
2. Mateusz MICHAŁEK GKS Czarni Bytom
3. Michał KUBIENIEC MKS Czechowice-Dziedzice
3. Łukasz HARĘŹLAK KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Grzegorz PSZONAK GKS Czarni Bytom
5. Wojciech WYSOCKI GKS Czarni Bytom
7. Paweł ZAGRODNIK GKS Czarni Bytom
7. Jan WALLUS TS Olimpia Poznań

73kg
1. Wojciech PIEKARCZYK KS Gwardia Opole
2. Grzegorz TRĘDOWSKI WKS Gwardia Warszawa
3. Tomasz KRĘCIELEWSKI WKS Gwardia Warszawa
3. Robert TRĘDOWSKI WKS Gwardia Warszawa
5. Adam REMIARZ AZS AWF Wrocław
5. Łukasz LISZEK AZS AWFiS Gdańsk
7. Radosław GAJDAMAKIN GKS Czarni Bytom
7. Piotr RUDKOWSKI KS Gwardia Opole


81kg
1. Łukasz BAŁANDA AZS UW Warszawa
2. Paweł URBAN AZS AWF Warszawa
3. Krzysztof SOSNOWSKI AZS AWFiS Gdańsk
3. Łukasz BŁACH KS Gwardia Wrocław
5. Sebastian AULICH AZS AWF Warszawa
5. Adam ZAJKOWSKI WOSW Warszawa
7. Grzegorz BĘBAS GKS Czarni Bytom
7. Józef RAIŃCZUK GKS Czarni Bytom

90kg
1. Bronisław WOŁKOWICZ AZS Gliwice
2. Wojciech MOZER WOSW Warszawa
3. Łukasz KOLEŚNIK KS Gwardia Wrocław
3. Kamil PANEK AZS AWFiS Gdańsk
5. Bartosz BZOMA ŁPKS Gwardia Łódź
5. Patryk JANIK WKS Śląsk Wrocław
7. Przemysław NYKLARZ KS Gwardia Opole
7. Rafał KOZIELEWSKI WKS Śląsk Wrocław

100kg
1. Paweł SITARSKI WKS Gwardia Warszawa
2. Paweł SMOLINIEC AZS AWFiS Gdańsk
3. Jarosław URBAN MKS Żak Ełk
3. Grzegorz ZIMOLĄG GKS Czarni Bytom
5. Eugeniusz MISZTAL GKS Czarni Bytom
5. Przemysław JAROSZEWSKI WKS Gwardia Warszawa
7. Robert BIEGAJ UKS Judo Wolbrom
7. Robert WARDZAŁA KS Błękitni Tarnów


+100
1. Józef SMOTER WKS Śląsk Wrocław
2. Ireneusz KWIECIŃSKI AZS Gliwice
3. Maciej KLOTZ AZS Bydgoszcz
3. Marek ŹDZIEBŁOWSKI GKS Olimpia Grudziądz
5. Michał KWAŚNIK AZS AWFiS Gdańsk
5. Mirosław WOLSZCZAK WKS Śląsk Wrocław


Byl to ostatni turniej klasyfikacyjny eliminacje do Mistrzostw Polski w Judo, ktore odbeda sie 23-24.10.2004r w Warszawie

Klasfikacja seniorow i seniorek do Mistrzostw Polski
http://www.pzjudo.pl/ranking/2004_ranking_MP.pdf 

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy walki?

Następny temat

Nunchaku

Fruzelina