SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8917836

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Lordwais
Aliorsfd2
Aliorsfd2
W poniedzialek skonczylem mostek enan Egzogen lecial, jestem po strzale 3ml DNA, dobrze weszlo nic nie bolalo w trakcie i po, mija prawie godzina. W poniedzialek poleci 3,5ml bo test bedzie lecial 750mg tydzien. Cykl to 600mg bold 400mg tren 750mg test, testa bede podbijal pozniej do 900mg. Takze inj mam za soba, licze ze z dzialaniem bedzie tak dobrze jak kazdy kto wbija pisze ze lab dobry.




Wczoraj polecialo te 3,5ml, zadnego problemu zadnego dyskomfortu podczas jak i po. Zero nic tylko wbicie igly czulem.


ja wbijam 1,5ml master DNA krotki/dlugi ale mieszam z 2ml BM test/bold, tez nic sie nie dzieje, ty masz 3,5 tylko DNA wiec dobra jakosc


U mnie w otoczeniu duzo nie slychac na temat DNA ale jak slychac to ludzie zadowoleni.

Stezenia traktowal bym raczej standardowo 100/200/250 jak wszystkie ug.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
rtt
Krzychu79
hgh-line
Krzychu79
Zgodnie z obietnicą wstawiam Wellony. Dla mnie tren a i prop. Dla funfla enan i dd (osobno żeby Krzyku nie krzyczał). Moja lotka poleciała. Sok gęsty. Przy biciu i parę godzin po bez dyskomfortu.









U nas tez to krazy, wyglada zaj**iscie i dziala tak samo, kazdy chwali
Jakie dawki ida tego trena?

Na razie na wyjazdach jestem to leci eod 25mg propa i ~66mg trena. Wrucę na chatę to będę leciał jak ostatnio ed i coś może dawkę podbije. 3 lotki tego wpadły póki co ale na pewno mogę, że trenik pierwsza klasa. 4h snu i wypoczety, humor i regeneracja na plus.


bardzo kiepski pomys
ciemne flakony bo nie widac czy w srodku nie ma syfu

Tak much, komarów I kleszczy. Co ty pier... za przeproszeniem. Wystarczy pod światło popatrzeć Nie widziałeś nigdy leków w ciemnym szkle, że się tak dziwisz?
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 458
Clostilbegyt(CLOMID) zjd.na PW.plis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
yamate
Clostilbegyt(CLOMID) zjd.na PW.plis



?????

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
rtt
Krzychu79
hgh-line
Krzychu79
Zgodnie z obietnicą wstawiam Wellony. Dla mnie tren a i prop. Dla funfla enan i dd (osobno żeby Krzyku nie krzyczał). Moja lotka poleciała. Sok gęsty. Przy biciu i parę godzin po bez dyskomfortu.









U nas tez to krazy, wyglada zaj**iscie i dziala tak samo, kazdy chwali
Jakie dawki ida tego trena?

Na razie na wyjazdach jestem to leci eod 25mg propa i ~66mg trena. Wrucę na chatę to będę leciał jak ostatnio ed i coś może dawkę podbije. 3 lotki tego wpadły póki co ale na pewno mogę, że trenik pierwsza klasa. 4h snu i wypoczety, humor i regeneracja na plus.


bardzo kiepski pomys
ciemne flakony bo nie widac czy w srodku nie ma syfu

Tak much, komarów I kleszczy. Co ty pier... za przeproszeniem. Wystarczy pod światło popatrzeć Nie widziałeś nigdy leków w ciemnym szkle, że się tak dziwisz?


Ty sie dobrze przyjzyj moze masz tam hodowle rybek jak w akwarium, albo poszukaj tam jakiejs koparko-ladowarki ;) Jakby co to mam kupca, ale musi byc po remoncie i z wycieraczka tylnej szyby ;)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 759
Krzychu79
rtt
Krzychu79
hgh-line
Krzychu79
Zgodnie z obietnicą wstawiam Wellony. Dla mnie tren a i prop. Dla funfla enan i dd (osobno żeby Krzyku nie krzyczał). Moja lotka poleciała. Sok gęsty. Przy biciu i parę godzin po bez dyskomfortu.









U nas tez to krazy, wyglada zaj**iscie i dziala tak samo, kazdy chwali
Jakie dawki ida tego trena?

Na razie na wyjazdach jestem to leci eod 25mg propa i ~66mg trena. Wrucę na chatę to będę leciał jak ostatnio ed i coś może dawkę podbije. 3 lotki tego wpadły póki co ale na pewno mogę, że trenik pierwsza klasa. 4h snu i wypoczety, humor i regeneracja na plus.


bardzo kiepski pomys
ciemne flakony bo nie widac czy w srodku nie ma syfu

Tak much, komarów I kleszczy. Co ty pier... za przeproszeniem. Wystarczy pod światło popatrzeć Nie widziałeś nigdy leków w ciemnym szkle, że się tak dziwisz?


haha gdzie leki z zakladu farmaceutycznego do podrobki i kopii wellomy


Zmieniony przez - rtt w dniu 2019-05-22 11:46:56

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 759
menio_wwa
Czy w propie DNA rzeczywiście siedzi 150mg/ml? Będę podbijał teścia jak wyjdę z mini cuta a aktualnie biłem inny lab 100mg eod wiec nie chciałbym już zwiększać dawki a przechodzę właśnie na DNA


tam jest 100mg
1

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie chodzi o jakość produkcji przecież. Tylko o rodzaj szkła. Rozwieje twoje wątpliwości - złotego pociągu też tam nie ma.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34918 Napisanych postów 89861 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940248
rtt
menio_wwa
Czy w propie DNA rzeczywiście siedzi 150mg/ml? Będę podbijał teścia jak wyjdę z mini cuta a aktualnie biłem inny lab 100mg eod wiec nie chciałbym już zwiększać dawki a przechodzę właśnie na DNA


tam jest 100mg

Masz jakieś badania potwierdzającą twoją tezę..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 759
Krzychu79
Nie chodzi o jakość produkcji przecież. Tylko o rodzaj szkła. Rozwieje twoje wątpliwości - złotego pociągu też tam nie ma.





w nieprzezroczystej slabo widac jak malutki paproszek jest a co dopiero w brazowej

przeciez ja mowie o malym paproszku nie o centymetrowym

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium