SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINALNY TEMAT---HST:)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
Witam
Wlasie skończyłem mój pierwszy cykl HST. Mimo że mam intensywne treningi Taekwondo, zaczęła sie szkoła(trudno utrzymać diete) i kilka razy opuścilem treningi; to wyniki są i to zadowalające. Przybrałem 4kg poprawil mi sie wygląd a szczególnie poprawily mi się nogi, które zawsze zaniedbywalem. Dodam, że biore kreatyne i białko.
Pytanie mam takie:
-jaką mam zrobić przerwe
-Mam zmienić trening czy robić ten sam ale wiekszym ciężarem(jezeli tak to o ile)

Mój trening;
1.NOGI
-Przysiady ze sztangą-1
-wypychanie na suwnicy-1
2.KLATKA
-Wyciskanie na ławeczce skośnej-1
-Wyciskanie na ławeczce płaskiej-1
3.PLECY
-Podciąganie się-1
-unoszenie sztangi do klatki-1
-martwy ciąg-1
4.BARKI
-Wyciskanie sztangi z przed głowy-1
-Unoszenie sztangielek bokiem-1
-Szrugsy-1
5.BICPS
-Unoszenie sztangi stojąc-1
-Unoszenie sztangielek siedząć{młotkowy}-1
6.TRICEPS
-Wyciskanie francuskie-1
-wyciąg-sciąganie wzdłuż tułowia-1




Zmieniony przez - malibu w dniu 2004-10-28 17:29:32

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
'Przybrałem 4kg poprawil mi sie wygląd a szczególnie poprawily mi się nogi, które zawsze zaniedbywalem.'

* gratulacje!

'jaką mam zrobić przerwe '

* 9-14dni od wszelkiej aktywnosci fizycznej

'Mam zmienić trening czy robić ten sam ale wiekszym ciężarem(jezeli tak to o ile) '

* do kazdej wartosci w 6tym treningu dodajesz jej 5%(rozna wartosc dla roznych cwiczen) i to przyjmujesz jako swoje 'maksy'
trening jest prawidłowy, jezeli uwazasz ze nic nie chcesz zmienic to mozesz dalej trenowac w tym układzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
Zrobić przerwe od jakielkolwiek fizycznej aktywności będzie troche trudno(za dwa dni mam zawody). Ogólnie chce powiedzieć, że system HST jest extra, nie mówie już o przyrostach ale o tym, że wprowadził coś nowego do moich treningów, trenuje teraz z wiekszym zapałem. Jednak nie kazdemu sie ten trening podoba, szczególnie moim kuplom z siłki sie on nie podoba, bo cały czas marudzą, że biegam po calej siłowni i zabieram im ciężary:) a najbardziej sie wqurwiaja jak mówie:" Spoko zaraz wam oddam sztange zrobie tylko 5 powtórzeń"

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
SOG AFKORZ

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
trening ma sie podobać tym którzy go stosują, osobom trzecim niekoniecznie (%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytan o HST

Następny temat

Zabuzenie w cyklu HST...Przyda sie pomoc...

WHEY premium