SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8921457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Na koniec wrzucam Wam jeszcze zestawienie 2 fotek:
góra -- poprzedni test gdzie faktycznie wyszły oxy
dół -- obecny test
Obie po 15 minucie. Można porównać kolory.





Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-10-23 00:06:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3332
uwazac na UFC bo jest niesterylne!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
odnosnie tych testów to jeszcze takie zapytanie mam do Ciebie.. sprawdzales co sie stanie jakbys dal powiedzmy cala tabse? albo pol? mam na mysli czy będzie widoczny wplyw na intensywnosc zabarwienia.. tak z ciekawosci pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
GWookie
odnosnie tych testów to jeszcze takie zapytanie mam do Ciebie.. sprawdzales co sie stanie jakbys dal powiedzmy cala tabse? albo pol? mam na mysli czy będzie widoczny wplyw na intensywnosc zabarwienia.. tak z ciekawosci pytam


Osobiście nie sprawdzałem, ale znam odpowiedź. Test Anavar/Stano, pomimo dedykowanego specjalnego testera, jest trudny bo te substancje nie dają dużej różnicy w zabarwieniu testera. Np. super by było gdyby jedna z nich dawała czerwień, a druga zieleń ale tak nie jest.
Kolory (oliwkowy żółty i oliwkowy zielony) są do siebie podobne, a co gorsza zmieniają się w czasie aż po dłuższym okresie oczekiwania obie staną się tak samo brunatne.
Tester opiera się więc również na szybkości reakcji i jeżeli wrzucisz 10mg to (wg producenta) zbyt przyspieszysz reakcję.
Normalna kalibracja testu jest na wynik po 15 minutach przy (w przybliżeniu) 1mg, jeżeli więc wrzucisz 10mg to prawdopodobnie już po 15 minutach zobaczysz kolor stano tam gdzie faktycznie była oxa.


Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-10-23 03:45:42
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
marianzulek
SaszaUFCC
marianzulek
Wlasnie patrze ze ktos wskrzesza marke. Tamtego starego EAP wspominam pieknie:) pierwszy cykl propa 50mg e2d i 30kg w rekordzie na plaskiej a meta przebijala nawet jelfe, co do ktorej tak naprawde nie mam pewnosci ze byla oryginalna.


ach te pimpy

kiedys wmawiali ze eap to holenderska apteka




Zmieniony przez - SaszaUFCC w dniu 2016-10-22 00:12:25


Co to za pimp jak firmy juz nie ma:(


Tamtego EAP już nie ma ale jest jej nowy odpowiednik, podobno towar 1 klasa, jak pisałem na razie tylko bolda dodałem ale znajomy niedługo rusza npp i .prop...a więc będe wiedział cos więcej...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Jakieś opinie? Metka, prop, npp malay

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
2

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
3

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
4

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
5

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium