SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8896358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
biłem od GEPA enana i mogę śmiało polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
knur____
test mix i bold GEP
bił ktoś ????












Do zludzenia przypomina mi titana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sposób odróżnić, identyko
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
Jak wam sie widzi ten omen? Ostatnie zdjecie porownanie 2 opakowan z 2 zrodel i albo to kwestia tego ze jedno bylo juz otwarte albo na roznych wysokosciach leci ten dolny pasek













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
cd










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
zioekt
Nie sposób odróżnić, identyko


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
Takie coś mi dzisiaj wpadło w ręce





Zmieniony przez - Dureksik w dniu 2016-10-18 23:13:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lk19991
Jak wam sie widzi ten omen? Ostatnie zdjecie porownanie 2 opakowan z 2 zrodel i albo to kwestia tego ze jedno bylo juz otwarte albo na roznych wysokosciach leci ten dolny pasek



Moze jakis spec Ci to rozkmini. Chociaz gwarancja jest pewno zrodlo. Osobiscie przy real aptecznej omie porownujac dwa pudelka widac bylo roznice, mimo ze obie 100% apteka. Roznice miedzy kopia a org przy jelfie byly tez sladowe i na pierwszy rzut oka niezauwazalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Aras84
lk19991
Jak wam sie widzi ten omen? Ostatnie zdjecie porownanie 2 opakowan z 2 zrodel i albo to kwestia tego ze jedno bylo juz otwarte albo na roznych wysokosciach leci ten dolny pasek



Moze jakis spec Ci to rozkmini. Chociaz gwarancja jest pewno zrodlo. Osobiscie przy real aptecznej omie porownujac dwa pudelka widac bylo roznice, mimo ze obie 100% apteka. Roznice miedzy kopia a org przy jelfie byly tez sladowe i na pierwszy rzut oka niezauwazalne.


Z tymi paskami to coś mi się kojarzyło i faktycznie był stary temat na forum odnośnie fejków poprzedniej Jelfy:
Omnadren_250_i_Prolongatum_z_Jelfa_Fake__-t893669-s2.html
Tam właśnie była kwestia wysokości paska i grubości czcionek. Czy to aktualne do nowej wersji, nie wiem. Ale sprawdź, może coś pomoże.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130871
oba omeny produkcji pharmaswissowej, oba legit..

to z paskami to jedno wielkie pjerdolenie nie odnosi sie do wersji "czeskiej"

Aras zreszta Ci napisal, że roznice moga wystepowac, a rozmyslanie nad paskami mija sie z celem, tylko Ci kortyzol wyj**ie przez te stresy..
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium