SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8920329

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Witam dzisiaj wpadł mi w ręce symex po raz pierwszy i jeszcze wrzucam Cybera Cypka jakby ktoś się pytał jak wygląda org




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
lorak888
Genotropin pfizer 12mg goquick





Ten produkt nie ma duzo wspolnego z apteka.

Symex kozak, 0,5tab wzialem i po kilku godzinach przestalem zachowywac sie jak baba podczac okresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Jeżeli uznacie że test jest fajny, to następnym razem będę robił drugą turę oxy:
Nexium VS fejkowy Bayer



Jestem za badaniem nexa. Dobra cena i jestem ciekaw co tam siedzi
1

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24322 Napisanych postów 68025 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537607
Symex jak symex, nasza pl apteka. Cyberek smakowity.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Mariusz190
Jeżeli uznacie że test jest fajny, to następnym razem będę robił drugą turę oxy:
Nexium VS fejkowy Bayer



Jestem za badaniem nexa. Dobra cena i jestem ciekaw co tam siedzi


Jasne, będę testował i wrzucę. Minus tego testu będzie natomiast taki, że oxa nexa którą mam jest z przed roku.
A teraz widzę że są jakieś nowsze wypusty z holo... Czyli z testu dowiemy się raczej tak ogólnie czy Nexium zwykł sypać oxę do oxy, ale nie będzie to miarodajna wskazówka odnośnie obecnego wypustu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
No to fakt. To musisz kupić wersję z holo . Nie no żartuje, ale zobaczymy. Fajnie się składa bo się chce przymierzać do tego produktu.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5315
bedzie legit?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Wygląda bdb legit :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 143 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2986
Comeback świetna robota!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Comebeck dobra robota

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium