SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8921272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Arkus P
A przez jaki czas biles tego testa Ziki?


Miałem 5 flaszek a więc szło z pół roku...dawki leciały nie duże tzn 400-800mg ew...to są tylko moje odczucia ale jak tylko zmieniłem z mixa na t-400 to i samopoczucie słaszbe,libido itd...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1081
Cze chciałem zapytać czy może testował ktoś?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12654 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170761
ziki2000
Arkus P
A przez jaki czas biles tego testa Ziki?


Miałem 5 flaszek a więc szło z pół roku...dawki leciały nie duże tzn 400-800mg ew...to są tylko moje odczucia ale jak tylko zmieniłem z mixa na t-400 to i samopoczucie słaszbe,libido itd...


A no to się tam wszystko zdążyło rozkręcić, bo tam iso 9 dni, cypio 12 i deca 15 dni okresy poltrwania to też chwilę trzeba żeby wszystko ruszyło no ale Ty ten czas miałeś, nie badałes?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14270
Stosował ktoś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14270
Sustaline firma pharmaline
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1826
Mam zakupioną na recepte prolke(załączam zdj paragonu) i postanowiłem dokupić więcej. Dostałem z serii: 404161 do 04.2017 ważna
Różnice w stosunku do mojej aptecznej:
- ulotka jest z twardszego papieru, bardziej prześwituje i ma grubszą czcionke
- biały pasek choć nie da się zdrapać to na ampułkach jest u niektórych lekko brązowy(to świadczy o wypalaniu?)
- pudełko jest jaśniejszego/bardziej wyblakłego koloru.
- W alfabecie Braila, jest o 2 kropki w pionie na początku więcej
- data na papierze z ampułki jest grubszą czcionką
- pudełka są tej samej wielkości




.














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Arkus P
ziki2000
Arkus P
A przez jaki czas biles tego testa Ziki?


Miałem 5 flaszek a więc szło z pół roku...dawki leciały nie duże tzn 400-800mg ew...to są tylko moje odczucia ale jak tylko zmieniłem z mixa na t-400 to i samopoczucie słaszbe,libido itd...


A no to się tam wszystko zdążyło rozkręcić, bo tam iso 9 dni, cypio 12 i deca 15 dni okresy poltrwania to też chwilę trzeba żeby wszystko ruszyło no ale Ty ten czas miałeś, nie badałes?


Nie badałem ,tak jak pisze to tylko moje odczucia ale już troche organizm swój znam i na jakich dawkach jak się czuje tzn retencja,samopoczucie,libido itd....a na dodatek jak zmieniłem na omke to od razu czuje że ożyłem :) tym bardziej tura dawka wcześniejszych ug od 30 do 60mg ed i super a przy andro dawka 70mg ed i lipa totalnie ;/.

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ziki2000
mm1986
Masz zaj**isty Enan, dla mnie najlepszy Enan jaki w zyciu bilem na 1300mg tyg wynik 14k w labie, co tu duzo mowic, czolowe ug d dluzszego czasu, bij i rosnij.


Ale i swoje wpadki mieli np słabiutki test T-400 jak również tura tragedia...natomiast nandro base super sprawa póki co :)



Nie wiem t400 nigdy nie bilem, a tura to juz jak mowilem, bardziej frajerski oral nie istnieje, to srodek po ktorym nic nie widac nic nie czuc, wiec moze miales ori
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94422 Napisanych postów 364350 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668878
mm1986
ziki2000
mm1986
Masz zaj**isty Enan, dla mnie najlepszy Enan jaki w zyciu bilem na 1300mg tyg wynik 14k w labie, co tu duzo mowic, czolowe ug d dluzszego czasu, bij i rosnij.


Ale i swoje wpadki mieli np słabiutki test T-400 jak również tura tragedia...natomiast nandro base super sprawa póki co :)



Nie wiem t400 nigdy nie bilem, a tura to juz jak mowilem, bardziej frajerski oral nie istnieje, to srodek po ktorym nic nie widac nic nie czuc, wiec moze miales ori


tura jest środkiem ok , ale ludzi myslę że zjedza 30 mg i nie wiadomo co
dawki tury które jest sens brac to dawki rzędu 60-80 mg a nie 30-40
to jak byś poszedł do sklepu kupił ladlera i chciał się sponiewierać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94422 Napisanych postów 364350 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668878
roman221
Cze chciałem zapytać czy może testował ktoś?





to nawet obok mdrolu nie stało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium