SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8898989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
Witam,fake czy orginial?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Euz
rascall
Panowie mogę prosić o odpowiedź. Tren Ace Androchem. Wygląda dobrze? Konsystencja jakaś taka rzadka, kolor jak by pomarańczowy.

Mój pierwszy kontakt z trenem wiec nie mam odniesienia, wcześniej tylko test, deka, wino




Śmiało, będziesz mega zadowolony. Na mnie już też czeka kilka flakonów i za 2 tygodnie ruszam :)



Panowie, za mną 17 dni aplikacji trena, nie czuję żadnych efektów związanych z przyjmowaniem trenbolonu :/

Lekkie napompowanie - raczej ze względu na propa. Czy aby na pewno nic się nie pozmieniało z androchem? ;) Bo efekty chyba powinny już być widoczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brucelee110
Witam,fake czy orginial?

Ale co? Te t3 z poprzedniej strony,czy o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
S i w y
Siema,przejdzie ten propek? Pol roku po terminie...





Smialo bij to koshera produkt z Indii to tak jakbys mial tescia z Pfizera, max najwyzsza polka z mozliwych. Bilem i zaluje ze nie zrobilem zapas pol kontenera :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78515
o wlasnie tez przyszedlem z podobnym zapytaniem jak kolega rascall o trena z andro, tylko o enan
wbite juz 4 szoty 200mg co 5dni, pierwszy kontakt z trenem i w zasadzie zadnych konkretnych odzczuc, nie wiem czy andro wyj**ki juz zaczynaja latac czy po prostu sie nie wkrecil jeszcze i czlowiek za duzo sie naczytal i spoedziewal nie wiadomo jakich cudow ?






Znasz systemu cechę najgorszą?
Największe k***y najwięcej wyniosą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
rascall
Euz
rascall
Panowie mogę prosić o odpowiedź. Tren Ace Androchem. Wygląda dobrze? Konsystencja jakaś taka rzadka, kolor jak by pomarańczowy.

Mój pierwszy kontakt z trenem wiec nie mam odniesienia, wcześniej tylko test, deka, wino




Śmiało, będziesz mega zadowolony. Na mnie już też czeka kilka flakonów i za 2 tygodnie ruszam :)



Panowie, za mną 17 dni aplikacji trena, nie czuję żadnych efektów związanych z przyjmowaniem trenbolonu :/

Lekkie napompowanie - raczej ze względu na propa. Czy aby na pewno nic się nie pozmieniało z androchem? ;) Bo efekty chyba powinny już być widoczne?


A jaka dawka leci ja bije nexiuma i po tygodniu już czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Ktoś próbował te soczki ? Mam od zawodnika którego znam w realu - bardzo poleca i mówi że jeden z lepszych towarów na rynku na dzień dzisiejszy. Wykonanie na wysokim poziomie, od jutra odpalam, będzie przejście z cyp/bold.





Zmieniony przez - Moalord w dniu 2016-05-30 19:37:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten domestic to....hmm...może będzie coś działać,ale pochlebnych opinii o tym na Forum nie ma.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-05-30 19:39:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
Miałem jeden flakon i działał dobrze jak prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Nie wiem czy to zależne od partii itp... ale kolega mowil żeby zaczynać od dawki 0,5ml i podbijac, bo wyrywa z butów ten mix
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej