SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8919660

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Dobry siuwax?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Zerwij holo i pokaż jak to wygląda.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Folia z holo zeszła, holo został





Drugie holo tyż





Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-12-11 16:51:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Z tego co mi wiadomo holo nie da się zerwać z oryginała, powinno zostać. Podobnie sytuacja się miała kiedyś z DD Norma:

https://www.sfd.pl/Nandrolone_Decanoate_2ml_100mg/ml_Norma_rozebrałem_na_czynniki_pierwsze_temat_zbiorczy_-t551017-s2.html


Tak mi kiedyś to wytłumaczono, tego się trzymałem i nigdy nie wtopiłem z DD Norma jak i Wink INJ Desma. Bo jest/była to autorska robota dla labu a nie tania produkcja on-line dla jakiegoś fałszerza (podobnie jak np autorskie trzcionki itd dla farmacji).

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Holo nie da sie zerwać, schodzi tylko folijka z hologramu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3842
Witam,
Proszę o ocenę.
Pozdrawiam













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3842
cd







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Wygląda standardowo. Ważne co w środku producent wsypał a nie kartonik czy holo bo to wygląda ładnie, ale na to sobie możesz popatrzeć a łykasz tabsy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3842
Zgadza się, pierwszy raz biorę oxe. Mam trochę dziwne odczucia przez pierwsze dni zażywania po jakim pół godziny od wzięcia tabsa zaczynałem się pocić i mnie muli jedzenie staje w gardle. Po tygodniu jest już lepiej. Czy to wmiare normalne przy tym środku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2786
no właśnie jak to jest z tym genesisem ?? Dwie strony wstecz wklejałem moje dwa środki tylko że to npp, i wino.... Prawdopodobnie będe mógł to wymienić ale czy rzeczywiście to są fejki i nic nie działają czy oco z tym chodzi ? Akurat nawet ta sama seria i data ważności na moich, opakowanie to samo.
Środki na pierwszy cykl plus prop z innego labu...
Nie chciał bym mieć wała na pierwszy cykl i zrazić się
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium