SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8912739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 0
Mam rozumieć że nie jest to wałek lecz oryginalny produkt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34853 Napisanych postów 89813 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 939899
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
Oryginal?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
-tes-
Oryginal?





Tak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
podsiad
Ktos cos o tym wie?





Biłem testolica co rok przez kilka lat, różne te niby wersje, że czcionka grubsza/chudsza i takie tam forumowe p******enie, za każdym razem dobrze kręcił.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5215
Siemanko jestem w posiadaniu Enana z firmy International Pharmaceuticals, nie jestem co do niego przekonany a w necie nie mogłem za bardzo znaleźć o nim info czy to fake czy nie. Dodam że mam jeszcze inne 2 środki od tej samej osoby i są w porządku ale co do tego enana nie jestem pewien. Co o nim myślicie??












Its All About The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Wygląda standardowo. Powinien działać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5366 Napisanych postów 15373 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387949
podsiad - testolic jak najbardziej ok, bilem 2 razy tego propka i milo wspominam, wyglada identyko jak moj.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5215
krzykacz
Wygląda standardowo. Powinien działać.


Ale znalazłem coś niepokojącego w necie:

Tak wygląda ponoć ori - Tu wprowadź tekst linku...

A poniżej są podane Fake Product tej firmy i moj enan wygląda identycznie jak ten podany fejk na dole - Tu wprowadź tekst linku...

Its All About The Pain

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium