SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8919858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
2-3h od wbicia dobrego hcg wiem że odżywam, jeśli nie a zdarzyło mi się 1x na egi hcg że lipa była.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 665 Napisanych postów 1604 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26505
Też odczuwam wbitę podskórnie HCG po już po około 10-15 minutach. Obecnie mam Pregnyl z apteki. Niewiem jak będzie późniejjak przestana produkować. Czy endo wypisze zamiennik jeśli nie to under. Jeżeli ktoś nie jest pewny czy działa czy nie to warto zrobić badanie na beta HCG w każdmym laboratorium.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 665 Napisanych postów 1604 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26505
.


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2020-07-05 09:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
wouk
Ze względu na nieobecność sorcoserylu w aptekach gdyż jego produkcja została wstrzymana i import również do ostatniego kwartału 2020 .. oczywiście każdy film to ma jak i omke za apteki nawiasem mówiąc mam możliwość ogarnięcia odpowiednika z Ukrainy Actovegin lecz Ukraińcy mnie przed tym.przestrzegaja że to podróbka nawet w ich aptekach się zdarza czy miał ktoś do czynienia z tym.zamiennikiem i porównanie z orginalny solcoseryl-em ??


Co do Ukraińskiej apteki , to tak podróbek jest dużo... można wiele pisać a co do actovigenu prędzej będzie lepszy z Rosji niż ten "Ukraiński" .

Tak w temacie Rosji oraz clen, umnie na rejonie z UG DB ma dobre opinie z DNA parę osób narzeka że nic nie klepie. Clen z UG z Rosji od dobrego znajomego dostałem jak byłem brań Rus-bio. Na pewno nie ma Sally ani dosypki z dopalaczy... Jednak i tak na I miejscu apteka niemiecka.
Pozdrawiam








Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2020-07-05 12:31:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470092
Spiro z DE pięknie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
Ja mam dobre wspomnienia po clenie DNA. Helios dopiero przede mna ale opinie sa pozytywne po ziomkach. Tych clenow tez bym stestowal szczegolnie spiro.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
Właśnie dzisiaj poleciała u mnie ostatnia lotka heliosa DNA, działa jak powinien...co do clenu DNA słyszałem dobre opinie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470092
Nowy wypust heliosa z dna działa książkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Będę musiał spróbować tego spiro z DE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
colin2000
Też odczuwam wbitę podskórnie HCG po już po około 10-15 minutach. Obecnie mam Pregnyl z apteki. Niewiem jak będzie późniejjak przestana produkować. Czy endo wypisze zamiennik jeśli nie to under. Jeżeli ktoś nie jest pewny czy działa czy nie to warto zrobić badanie na beta HCG w każdmym laboratorium.


Co czujesz jak zacznie działać hcg? Swędzenie jaj?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium