SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889255

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
lordknaga
a miales jakies soki, ktore nie sa przezroczyste? chyba glownie te na wodzie, jak np. wino... a tren E chyba z kazdej firmy, jest na oleju, wiec jak moze byc nie przezroczysty?


Suchy proch trena swego czasu był wyłącznie rudy, obecnie chinole potrafią zrobić biały, tylko mały któy lab bierze, bo przeciez krąży mit, że tren im ciemniejszy tym lepszy :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pokaz tego trena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Mam nexium. Zmieniłem dostawcę.
I jakoś mi się nie podoba. Bez hologramu. O sok jakiś jasny. Wchodzi jak woda. Rzadki.
Nie mam chwilowo jak sprawdzić. Jestem w delegacji na 6tyg za granicą




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Mapet Ty jesteś jak bumerang .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
Ekto - ja raz wzialem od dila chyba z 20 butli testa i polowa byla z holo, druga polowa bez, olej byl taki wlasnie 'wodnisty' dzialac dzialal...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
Ernest_18
kevin1990
Witam, czy ktoś z was może używał takiego testosteronu? Posiadam Go po raz pierwszy i zauważyłem że kolor jest bardziej przezroczysty i jest rzadszy niż wszystkie moje poprzednie, czy kolor i konsystecja odgrywają dużą rolę czy nie ma zbyt dużego znaczenia? Dzięki serdeczne









masz dobrego enana z andro sam bralem nic dziwengo oni maja duzo sokow przezroczystych prop itd tak samo bij rosnij nie narzekaj:P

Wbijam teraz Tren E z Bioniche, przezroczysty jak woda, działa fajnie A powiem ci ze mimo opini tu na sfd że jest ok miałem spore obawy no bo jak Tren moze byc przezroczysty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
rogidogi
Stano DNA zaczete. Weszlo 3ml soku 1ml prop 1ml npp 1ml stano. Mija 1,4godz po inj jest spokojnie. Podczas tloczenia rowniez spokojnie.



i gitara ja teraz tłocze propa od dna norma na badaniu ponad 3.5 raza przekroczona fajnie działa i do tego bolda z andro ale 1 butla się kończy i ma wlecieć od dna też bold i master myślę że boldek i master też cacy od nich będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938527
Bold DNA leci u mnie aktualnie , działa bdb...znajomy leciał mastera i zadowolony...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-03-09 06:00:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
lordknaga
a miales jakies soki, ktore nie sa przezroczyste? chyba glownie te na wodzie, jak np. wino... a tren E chyba z kazdej firmy, jest na oleju, wiec jak moze byc nie przezroczysty?


albo ty mnie nie zrozumiałeś albo ja ciebie Tren w 80% jaki ja widziałem jest koloru brązowy,zółty czy słomkowy Mój nie ma barwy jest jak woda Kiedyś sie tren robiło z paletek i wychodził ciemny, teraz chinole robia nawet bez barwy Ja wiem że ty wiesz na temat trena itp. duzo Ja z trenem mozna powiedziec ze raczkuje od kilku miesiecy dopiero
1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
tghf
pokaz tego trena


1

w toku eksperymentu chemicznego

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej