SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8899087

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
mientusik
baczek1997
Witam ktoś obyty z doświadczeniem z tym labem oraz proviron?








Zmieniony przez - baczek1997 w dniu 2020-02-13 21:16:57

Zmieniony przez - baczek1997 w dniu 2020-02-13 21:17:07


ty to jestes leb wypytujesz o same syfy tu juz ci doradzili kilka razy a ty dalej swoje


Zauważyłem, że żywisz dużą niechęć do tych wszystkich fejsbukowo-internetowych labów. Z całą pewnością Twoje opinie można pominąć, bo widać wyraźne uprzedzenia. Nie znam tego labu, ale wiem, że gdzieś tam pimpują go na grupach fb.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2020-02-14 01:02:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Pompują dzieci pewnie z gimnazjum
Śledź temat na sfd pl realia to zobaczysz mniej więcej jakie środki są dobre i to piszą większości ludzie z praktyki nie z teorii ja nie znam tego labu w moich rejonach go nie ma
Jak jest db pan to obroni się sam

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Tak dzieci z gimnazjum. Wez sie nie wypowiadaj jak labu nie znasz. Spedz pl realia gdzie wiecej pimpu niz na fb. . Z kinga znajomy lecial testy i dzialaja jak maja. Reszta nie wiem. Co do sprawdzonych labow od lat wlasnie andro j**lo kolejna wpadke. Tylko sie upewnie i bede sie tym dzielił co nie w smak chlopaczkom w polskich realiach. Bo lab od lat a juz 4 wpadke z nim mam a malo co z niego bralem bo ciagle cyrki.


Na fb jest pgrpm dobrych firm, bo to mega medialne miejsce i jak ktos chce szybko rozkrecic biznes a nie bylo go ns rynku to najlepszy sposob. A nie przebijanie sie na forum gdzie jest tylko pimp i tyle. Sfd a k f d dwa fora i calkidm inne laby pimpowane. Ciekawe? poza tym dzieciak moze siedziec na sfd jak i na fb. 80 procent ludzi w realiach to no name ktorych nikt nie widzial na oczy a jak lab ledwo wyszedł. Na rynek to oni juz po tyg wiedza ze dlugie estry działają super w ch** to jest cyrk


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-02-14 08:26:28
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469903
Najczęściej koledzy kolegów już wszystko wiedzą jak co działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Zmniejsz dawki i czytaj ze zrozumieniem
ja nie znam tego labu w moich rejonach go nie ma
Jak jest db pan to obroni się sam

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Co do opinii na pl realia no to widzisz ja nie biorę pod uwagę dzieciaków co ledwo konto założyły tylko ludzi którzy tu siedzą od lat i mają pojęcie z praktyki więc nie wsadzają wszystkich do jednego worka i nie obrażaj

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Nikogo nie obrazam, stwierdzam suche fakty. Ty sam sobie przeczysz. Ale nie bede tego ciagnał, bo po co.

Powiem jak jest i skoncze z banem


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-02-14 10:02:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4903
Więc tak jak wyżej wspomniało ktoś nie wie nie wypowiada się święte słowa nic ująć. Nie piszmy poza tematem tylko ktoś kto przybijal środki z Kinga pharm bądź medina pharma labs. Pisałem by się doradzić to znaczy kto miał kontakt by mógł coś się wypowiedzieć wszystko to undery lecz nie tylko andro to magiczne środki jak chwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Medina na przyklad w dhb ma deklarowana ilosc dhb. Takze o inne srodki bym sie raczej nie bał.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium