SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8912936

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 520
Witam . Chciał bym się z wami podzielić moimi doświadczeniami z Titanem.
Zaczniemy od Propa w Jasnym opakowaniu (kody zgodne) . Środek bezbolesny , mała ilość alkoholu benz. nie czuć przy podawaniu jak i po .
Titan Enan. Jaskrawe opakowanie inny wygląd opakowań jak na focie . (kody zgodne) . No i tu się zaczyna bajka.... a mam na myśli to że jak by to podpalić to spokojnie można używać tego jako paliwo do zapalniczek , tyle w tym alkoholu benz. przy podawaniu nie boli aleeeee juz na drugi dzień dupsko rwie jak po bliskim spotkaniu z policyjną pałą , z tendencją wzrostową ...
Jak to jest że jedna firma robi produkt o takich rozbieżnościach w wyglądzie i zawartości ... wiem że to ug i wszystko się może zdarzyć ale że aż tak... śmierdzi to podstawką przez konkurencję . Ps. Producenci z "Indii" twierdzą że wszystko jest ok i że to ich towar... WTF !

Oblujakcie nie liczę na jakieś super komentarze lub odpowiedzi , ale chciał bym abyście sami doszli do jakiś wniosków.

Pozdro.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
enan starszy wypust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 520
a Ja myślałem że im tusz został od Omki i nie chcieli go zmarnować :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karamba Jaka data prod Enan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak mozesz to zdiecie ampolki wklej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bogdanobb odwrotnie prop to starszy wypust mam metke w szacie prop 11/ 2013 do 10 /2017 i enanana jak kolega 8/2014 do 7/2017 przybił bym w tym momencie ale jestem w h... Chory i niewale w takim stanie ale jak tylko mi przejdzie to rozwieje caly pimp na temat tego lab bo bardzo dużo osob chwali ten sprzet i leci tylko na nim a na stronce pro jest zarowno szata nr 1 jak i nr 2 wiec towar wyglada na ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 520
Produkcja :

Enan 08.2014 czyli nowsza

Prop 12.2012

I Ampułki całkiem inne choć ta sama " Firma " kolory kropek na Enanie nie zgodne z kolorem na fotach poglądowych firmy TH , tam są czerwone tu niebieskie. Sami zobaczcie i oceńcie .
Pozdro.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202580
.

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-03-04 17:49:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8411
.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Git majonez ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium