SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8917040

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Libido bardziej up , większe nabicie , twardość , oleista cera musisz dobrego mastera załadować to bedziesz wiedział . Krótkie estry szybko idzie wyczuć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
mesja1905
Jakie masz odczucia po 1 strzale mastera Amg ?
Ja jak biłem go z propem to nie czułem żadnej różnicy . Lipido cały czas w kosmosie , humor dopisuje zazwyczaj . Jakiejś zmieny w sylwetce nie zauważyłem . Nie żebym się czepiał Haha


prawda jest taka, ze jesli nie mialo sie stycznosci z danym srodkiem z apteki to tylko po opisie z neta mozna domyslic sie "jak cos dziala". bo skad wiadomo czy pierwsza stycznosc z masterem ug to byl prawdziwy master? tak nawiazujac jeszcze do tego wszystkiego z badaniami na zawartosc, w jednej firmie wyszlo ze zamiast deki byly 2 estry tescia w ilosci ok 30mg. i tu pytanie, czemu do momentu badania nikt nie wyczul ze nie ma tam deki a jest tesc? ludzie lubia sobie wkrecac. nikomu niczego nie zarzucam ale master jest tam delikatnie odczuwalnym srodkiem ze nie czuc praktycznie jego dzialania, szczegolnie jak w parze idzie tesc.

ps. skoro masteron wysusza i nie wywala estro to nie moze powodowac oleistej cery nie zebym sie przypjerdalal. libido up jasne, ale dzialanie jakie ludzie opisuja to raczej suchosc jak na winie i kazdym innym pochodnym dht.


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2019-09-27 18:43:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lux1980
A ja se tego mastera chyba wrzucę na poprawę samopoczucia . No bo z tego co widzę wszyscy stosujący się cieszą

I tak sobie żyjesz w nieświadomości ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
GWookie a nadmiar Dht jakie ma skutki uboczne ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Amg27
GWookie a nadmiar Dht jakie ma skutki uboczne ???


a chvj wi

mi tylko powtarzali zawsze, uwazaj na wlosy i prostate przy masterze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GWookie
Amg27
GWookie a nadmiar Dht jakie ma skutki uboczne ???


a chvj wi

mi tylko powtarzali zawsze, uwazaj na wlosy i prostate przy masterze.

Brałem krótkiego i włosy mam i prostata też ma się dobrze. Teraz leci długi i też jest ok. Piję olej z pestek dyni, albo jem pestki i żadnych kapsułek na prostatę nie biorę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
arek.z90
GWookie
Amg27
GWookie a nadmiar Dht jakie ma skutki uboczne ???


a chvj wi

mi tylko powtarzali zawsze, uwazaj na wlosy i prostate przy masterze.

Brałem krótkiego i włosy mam i prostata też ma się dobrze. Teraz leci długi i też jest ok. Piję olej z pestek dyni, albo jem pestki i żadnych kapsułek na prostatę nie biorę.


dlatego mowie ze chvj wi, bo jeden ktory nie tknie saa bedzie kolo 30stki rwal wlosy garsciami a inny cale zycie na bombie bedzie mial pelno kudlow na glowie, tak jak w sumie ja wiec mowie tylko co zazwyczaj mowia, ale uboczne rozne wychodza u roznych osob, wazne aby pozytywy z brania byly i efekty, a przy tym zdrowia jak najwiecej chlopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do 30tki to ja mam daleko ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31318
arek.z90
Do 30tki to ja mam daleko ;)

Pyk i już tuż tuż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od 30tki dzieli mnie 21 lat. Chociaż nie...znam jedną 30tke, która mieszka niedaleko.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium