SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8920569

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 539
Pany co to się od***ało to ja nawet nie, a może to ja tu jestem nienormalny.

Sprawa wygląda następująco. W propie teścia od EP na dnie są kryształy, które nie znikają nawet po podgrzaniu, a słyszałem, że to co wypada w kryształach to cypio. Co do wykrystalizowywania się propa nigdzie ani słowa- mam cypio?
Co więcej butelka jest W OGÓLE nie pozaginana, przy próbie zdjęcia niebieskiego zabezpieczenia septy wychodzi całość, co próbowałem uwiecznić na zdjęciu, choć nie zdjąłem całkowicie korka.
Najśmieszniejsze jest to, że kody weryfikacyjne z pudełka wchodzą, no ale zawsze chyba jest opcja, że pudełko zostało zamówione osobno, butla zrobiona przez jakiegoś kretyna osobno.
Co robić, bo ostatnie co chciałbym to dostać ropnia mięśnia, czy przejmuję się zbyt bardzo?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Kapsel zle zacisniety badz nieodpowiedni rozmiar. Widizalem juz takie rzeczy i najczesciej kapsel ledwo nachodzil na szyjke.

Co do krysztalkow to prop tez sie wytraca a ze tak sie stalo to juz klania sie chemia. Brak lub za malo rozpuszczalnika, temperatury, czasu a moze od zimna sie wytracilo. W kazdym badz razie znane sa tez takie sytuacje na rynku ug. Osobiscie bym nie wbijal jak sie nie rozpusci po podgrzaniu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 539
BigMen
Osobiscie bym nie wbijal jak sie nie rozpusci po podgrzaniu.


Czyli stawiasz na to, że jeżeli się nie rozpuszcza to alkohol benzylowy z benzoesanem benzylu odparowały i produkt jest mikrobiologicznie niestabilny? Pomijam oczywiście niższe stężenie wynikające z podziału substancji czynnej pomiędzy dwie fazy.


Zmieniony przez - Cheilowicz w dniu 2019-02-23 22:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez bym tego nie wbił , jak kryształy nie puściły pod wpływem ciepła , to nie ma co . Ja kiedyś cała noc grzałem towar na kaloryferze i troszkę zapalniczka grzałem , ale tez ciężko kryształy się rozpuszczały . Puki są ja bym nie wbił .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co do EP to moj brat to wali deke i enan , i sobie chwali . Dostał od kolesia , bo on po iniekcjsch miał stany zapalne , brat nie ma . Wiec nie każdy tak reaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 539
Lux1980
A co do EP to moj brat to wali deke i enan , i sobie chwali . Dostał od kolesia , bo on po iniekcjsch miał stany zapalne , brat nie ma . Wiec nie każdy tak reaguje


A może to kwestia sterylności poszczególnych butli, przy nieszczelnym zamknięciu patogeny mogą wynikać bez przeszkód.
Po rozpuszczeniu, co graniczyło z cudem, zostało sprawdzone 0,2 ml, stan zapalny, gorączka.

Jedno jest pewne, ktoś sp******ił robotę. Nie polecam.


Zmieniony przez - Cheilowicz w dniu 2/24/2019 5:23:33 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cheilowicz oddaj dilowi i kopnij go w du....e, ze taki badziew goni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tak bo ty myślisz, że dil kartonik po kartoniku sprawdza z każdym sokiem. Wpadki się zdarzają. Dil jak w porządku to mu wymieni i tyle.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ep do kosza wyżyć kolego , bo to kicha po całości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6191
Wpadł mi w ręce taki boldek:

Virtabolden z Virtutis Pharm .. Czy ktoś stosował zna tą firme ? Generalnie jakość wykonania produktu na bardzo wysokim poziomie od pudełka po ampy. Tylko jak towar ?












Zmieniony przez - Majkidzikzmicka w dniu 2019-02-24 13:49:18

Zmieniony przez - Majkidzikzmicka w dniu 2019-02-24 13:49:48
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium