SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8919689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
Sorry for me being pain in the ass! What about this two :














Zmieniony przez - enigma99 w dniu 24.1.2019. 23:38:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
Its all from Bulgaria














Zmieniony przez - enigma99 w dniu 24.1.2019. 23:39:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19397
Witam
Panowie
powiem tak wykonanie/wyglad pierwsza klasa ta Nanda Laboratories (tak jak Shree/Alpha)
Olej rzadki i w bark igla 0,5 bez problemow
po iniekcji zezo bolu czy tam dyskomfortu jakiegoś
Teraz zobaczymy czy dzialanie bedzie szlo w parze z wygladem....heh...
Pzdr.












Zmieniony przez - alex79 w dniu 2019-01-25 01:32:32

Zmieniony przez - alex79 w dniu 2019-01-25 01:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34976 Napisanych postów 89896 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940540
Działanie soków Nandy książkowe , dla mnie rewelacja !
Też bije właśnie tą susta i mogę Ci powiedzieć że będziesz bardzo zadowolny
Leci u mnie jeszcze kilka innych środków Nandy i tak samo petarda ! Jestem mega zadowolony


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-01-25 07:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 108
Fake czy nie fake pudelko bylo fabrycznie zamknięte Metka firmy nexium jak wącham tabsy w środku to jakby pachniały czymś haha nie wiem słodkim a ta ulotka na klej slabo trzymala sie pudelka




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19397
kraboburger
Fake czy nie fake pudelko bylo fabrycznie zamknięte Metka firmy nexium jak wącham tabsy w środku to jakby pachniały czymś haha nie wiem słodkim a ta ulotka na klej slabo trzymala sie pudelka








Ogolnie nie ma juz walkow Nexa kiedys tam ktos probowal, a jezeli chodzi o naklejki,holo itp. to w Nexium normalna sprawa.
Dobra sprawdzona Meta zajadaj i nie przejmuj sie to u nich normalne.
Bedziesz zadowolony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 108
kraboburger
Fake czy nie fake pudelko bylo fabrycznie zamknięte Metka firmy nexium jak wącham tabsy w środku to jakby pachniały czymś haha nie wiem słodkim a ta ulotka na klej slabo trzymala sie pudelka








Mordo wiesz spytam wole haha może akurat wiesz bo nie którzy gadają że np w mecie ruskiejn z 30mg to 20metki jest i jak na wage 80-85 u mnie zjadam 2x10 na dzien to wystarczająco? obliczylem 2x na kazdy dzien to moj cykl 6tygodni będzie trwał trwa juz 7 dni i no niby wiekszą pompe czuje na silce ale obwody to jako tako nie poszly a podobno nie ktorzy maja juz po tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 108
wiesz bo nie którzy gadają że np w mecie ruskiejn z 30mg to 20metki jest i jak na wage 80-85 u mnie zjadam 2x10 na dzien to wystarczająco? obliczylem 2x na kazdy dzien to moj cykl 6tygodni będzie trwał trwa juz 7 dni i no niby wiekszą pompe czuje na silce ale obwody to jako tako nie poszly a podobno nie ktorzy maja juz po tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Nexa naklejki odpadają , pozatym tego nie wałkują .
Śmiało wcinaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34976 Napisanych postów 89896 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940540
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium