SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8920358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Omka PL wyglada dobrze, bardziej bym sie martwil ta ruska poniewaz jestem przekonany ze opakowanie powinno byc niebieskie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1021
Bede musiał tak zrobic teoretycznie wszystko wyglada na oryg nawet naklejki sie zle odklejaja,farba z ampul nie schodzi przy scieraniu ciezko powiedziec a ty miales doczynienia z tym tematem?

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja wlasnie porownywalem ze swoja i roznic nie widze. Za to widzialem rosyjska, bulgarska i /gruzinska, byly granatowe ale moglo sie cos zmienic.

Nie sprawdzalem jak sie naklejki odklejaja, nie drapalem ampy wiec tu nie pomoge. Napewno jest strasnzie gesta i bolaca w wiekszosci przypadkow, przynajmniej pierwsze injekcje.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2019-01-02 20:15:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1021
Ok skoro tez masz identyczna to wszystko gra,faktycznie jest gesta i mam male obrzeki po szocie ktorych wczesniej nie mialem,jestem spokojny dziekuje za pomoc

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Stelus
Bede musiał tak zrobic teoretycznie wszystko wyglada na oryg nawet naklejki sie zle odklejaja,farba z ampul nie schodzi przy scieraniu ciezko powiedziec a ty miales doczynienia z tym tematem?


Nie patrz na naklejki,farby i czy nic nie schodzi albo czy wygląda na oryginalne, teraz mają takie sprzęty w piwnicach że naprawdę ciężko jest doszukać się czy to wałek czy też nie, najlepiej wbić i iść zrobić badania, a jeszcze lepiej to nie tykać czegoś co daje tok myślenia w głowie "działa czy nie" albo "wbijam sok czy olej kujawski". Tylko i wyłącznie badania zweryfikują co siedzi w środku, następnym razem jak będziesz brał ome to tylko i wyłącznie z apteki albo od naprawdę zaufanego dila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1021
To jest zaufany dil bo bardzo duzo tematow przerobilem od niego i dotej pory bylem pewny ze tj 100proc oryginal dopuki moj bardzo dobry kolega nie wyslal mi zdjecia swojej ruskiej i daly mi do myslenia te opakowania stad moja prosba na forum

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
A no chyba że tak, no to wbijaj i rośnij ! bardziej obawiał bym się o tą ruskę niż o tą co ty masz, ale dla jasności i pewności wiadomo możesz śmiało iść na badania i wtedy wiesz co jest czarne a co białe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1021
Ok dziekuje za pomoc,szerokosci!!

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 415
Witam

Nabyłem kilka miesięcy temu Clen od DB Pharma ale po porównaniu opakowania z innymi w necie mam wątpliwości co do autentyczności produktu. Pod składem nie ma daty produkcji. Jak myślicie?

















Zmieniony przez - benign w dniu 2019-01-05 12:56:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jak dla mnie normalne opakowanie DB.
1

OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium