SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8917806

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 709 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52802
GWookie
krzykacz
Dlatego petarda a nie tylko dobry


dlatego u mnie lezy sobie spokojnie i czeka na swoja kolej, ciezko przerobic cala paczke tego

Pomperiusz


mam takie samo opakowanie wyrwane z aptekim wyglada tak samo legit ok, ale troche malo zdj dales (blister z tabsami itd),duzo trzeba tego lykac stezenie male w tabsie androchem ma po 8mg saly to juz lepiej to wykminili trzeba przyznac


w sumie w zyciu podrobki tego nie widzialem, chyba jest zbyt tanie i zbyt latwo dostepne.. w sumie to i tak ta mocniejsza wersja, w celach leczniczych jak najbardziej wystarczajaca, pewnie WZF nie myslalo aby zrobic to pod kątem spalacza andro sally nie widzialem jeszcze, wiec fajne info, zawsze fajna alternatywa dla clenu jesli ktos cienko go znosi.


a no ma andro po 100 tabs pakowane 8mg w cenie w sumie clena to wychodzi mniej wiecej ale tak jak wspomnialem wzialem z malaya mnie tak potrzepalo ze narazie helios podskornie leci i wezme najwyzej do tego po pol tabs zaczne startowac a nie z calej od razu jeszcze wlasnie sally mam ale tego resztki to zobacze co poleci najchetniej kupie tego andro sally pewnie plus heliosa 50ml butle chociaz nie powiem dla mnie najlajtowniejszy byl i bedzie t3+t4 novothyral apteczny robil robote konkret cena w aptece przyjemna wiec to tez jest dobra alternatywa jak ktos potrafi wyrwac bez recepty bo u mnie w aptece to juz pomysleli ze mam na stale ten lek i wydawali co miesiac paczuszke jak przychodzilem :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113954
Develov
Co myślicie o tym nexiumie? Trochę dziwny kolor, jak woda, no i konsystencja też wodnista...Misl ktis doczynienia z enanem nexiuma? Powiem ze cypek identyczny ma kolor i konsystencję, tylko 200mg na opakowaniu. Jutro będę robił badanie teścia, przed chwilą był shot 2cm. zobaczymy co lab wykaze...





Też takie miałem nie patrz na kolor tylko wbijaj na nexium się nie zawiedziesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34918 Napisanych postów 89861 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940248
Develov
Co myślicie o tym nexiumie? Trochę dziwny kolor, jak woda, no i konsystencja też wodnista...Misl ktis doczynienia z enanem nexiuma? Powiem ze cypek identyczny ma kolor i konsystencję, tylko 200mg na opakowaniu. Jutro będę robił badanie teścia, przed chwilą był shot 2cm. zobaczymy co lab wykaze...




Biłem cypka i w tej chwili bije propa , oba klepią aż miło... tak samo są jak by wodniste i dla mnie to plus bo elegancko wchodzi a jeśli chodzi o kolor to kompletnie nie ma on znaczenia...
Bij śmiało i rośnij , na pewno będziesz zadowolony


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-07-22 13:03:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Develov
Co myślicie o tym nexiumie? Trochę dziwny kolor, jak woda, no i konsystencja też wodnista...Misl ktis doczynienia z enanem nexiuma? Powiem ze cypek identyczny ma kolor i konsystencję, tylko 200mg na opakowaniu. Jutro będę robił badanie teścia, przed chwilą był shot 2cm. zobaczymy co lab wykaze...





Bo jest chyba na eo robiony dlatego taka konsystencja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Helios super sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Helenka wiadomka ...ostatnio clen inj solo z Primusa brałem też grzał dobrze przy trenie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
A na to wystarczy spojrzeń i delirium





Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2018-07-23 18:12:18

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
Amentoris
A na to wystarczy spojrzeń i delirium






Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2018-07-23 18:12:18


hehe no

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
z clenem to mam malo co wspulnego

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1851
Oryginał? Co myślicie test ena

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium