SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8920197

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Wbij kilka lotek i po 2 tyg idź zbadaj poziom testa - najlepsze rozwiązanie . Chociaż propa ja już czuje na drugi dzien bez badan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 125 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14051
Amg27
Wbij kilka lotek i po 2 tyg idź zbadaj poziom testa - najlepsze rozwiązanie . Chociaż propa ja już czuje na drugi dzien bez badan

Problem ze badania Robie w pl tutaj mam koszty w kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246
badania kosmos ceny fakt, a potem jeszcze sie tłumacz dla lekarza czemu takie wyniki. Bez omówienia wynikow z doktorkiem niema opcji... Zachód jednak nie taki wspaniały

"Plecy same sie nie zrobia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
lodzianin1
mesja1905
W imieniu kolegi






Ciekawe czy ori ,ale wbijał bym


Jakoś można rozróżnić oryginał ?
Czy tylko badania ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94368 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668703
Czarny323
Hahaha nie maluje tylko moja stara odebrała z apteki to a innego zdjęcia nie mam haha xD
.

Nie ma co się wstydzić ,ładny lakier %
Jak apteka to apteka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94368 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668703
mesja1905
lodzianin1
mesja1905
W imieniu kolegi






Ciekawe czy ori ,ale wbijał bym


Jakoś można rozróżnić oryginał ?
Czy tylko badania ?


Musiał byś mieć ori w łapie ,tego hgh nie miałem w ręku to nic nie podpowiem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94368 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668703
daniel2237
Witam grono poruszee temat z przed tygodnia mianowicie przyjechala do mnie omka lot 008161 08/16 potrzebna opinia praktykow owego sprzetu ,olej gesty oraz bardzo jasny w zapachu nie tak mocny jak np.susta z alphy jedynie Co mnie niepokoi to naklejki brakuje im doklejenia nie duzo bo jakis milimetr I tak jest z obu stron, zdzieraja sie trudno otwarlem 4 opakowania w kazdym jest tak samo na kazdej ampulce ,ulutka do gury w kazdym wsadzona rowno zalaczam zdjecia Co do krawedzi naklejki. Jakies opinie panowie??









Zmieniony przez - daniel2237 w dniu 2018-06-08 17:45:40


Jak dla mnie masz ori omke

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 125 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14051
lodzianin1
daniel2237
Witam grono poruszee temat z przed tygodnia mianowicie przyjechala do mnie omka lot 008161 08/16 potrzebna opinia praktykow owego sprzetu ,olej gesty oraz bardzo jasny w zapachu nie tak mocny jak np.susta z alphy jedynie Co mnie niepokoi to naklejki brakuje im doklejenia nie duzo bo jakis milimetr I tak jest z obu stron, zdzieraja sie trudno otwarlem 4 opakowania w kazdym jest tak samo na kazdej ampulce ,ulutka do gury w kazdym wsadzona rowno zalaczam zdjecia Co do krawedzi naklejki. Jakies opinie panowie??










Zmieniony przez - daniel2237 w dniu 2018-06-08 17:45:40


Jak dla mnie masz ori omke

obecnie jade na mixie ze shree ( nie byłem do niego przekonany ogolnie do tego labu ale okazal się moim ulubinym :) ) , zawsze jestem sceptyczny na zmiane soku ale w tym przypatku zaryzukje w końcu to legendarna omka której jeszcze nie probowalem bo ponoc jest be i walki lataja i walne pare lotek mam nadzieje ze na lepsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
prosta odp, jak masz na recke z apteki to masz ori, jak masz od dilla to moze byc roznie i poki nie wbijesz to sie nie dowiesz a nawet jak bedzie dzialac to nie ebdziesz wiedzial czy to ori.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Coś w tym jest

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium