SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8919778

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Wbij i idź na badania wtedy będzie czarno na białym co tam siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 265
Już zapodalem shota więc pójdę na badania na pewno tylko co z tą metka jadł ją już ktoś z was?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Zjedz jak już masz i zobaczysz . No i zmień przede wszystkim dila bo ten jak widac Cię nie rozpieszcza


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-03-21 19:28:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 265
No tak zrobię zobaczymy po tygodniu czy coś się ruszy z tego co czytałem to niby działa dobrze ale zdania podzielone więc napewno zdam relacje może komuś się przyda w przyszłości info na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 265
Jeszcze jedna prośba Panowie po ilu dniach powinna się zacząć kręcić tzn jakas pompa czy ogólne odczucie działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J.Blaze
BigYorkie1488
J.Blaze
sebbo111
Witam Panowie wpadło mi w ręce coś takiego , może ktoś się wypowie czy towar ok czy lipa.
[





ja po cypio mialem nisko wynik... choc moze jak na reszte labow co mialem dostepne na ten moment wypadalo srednio








Zmieniony przez - sebbo111 w dniu 2018-03-20 17:50:55


Testowana susta i prop z tego laba - działanie ok, także enan też pewnie działa dobrze


enan dziala ale sa tescie z mniej zanizonym stezeniem :)


Dziwne, u mnie w mieście nikt na testy nie narzekał. Za to na orale już tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sebbo111
J.Blaze

BigYorkie1488 . Dzieki za odpowiedź .





dzialac dziala bo klepali u mnie to ale moze cypio bylo slabsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Cichy bad boy
Jeszcze jedna prośba Panowie po ilu dniach powinna się zacząć kręcić tzn jakas pompa czy ogólne odczucie działania


w omie jest prop który kopnie jako pierwszy już po kilku dniach, a ogólnie w trzecim tygodniu już będziesz odczuwał podwyższone libido i zacznie jak to napisałeś "kręcić" a mete po tygodniu powinieneś czuć (znacznie przyjdzie ci siła i u niektórych zdarza się brak apetytu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Cichy bad boy
Witam forumowiczów śledzę sfd już od kilku lat i postanowiłem zaczerpnąć trochę wiedzy kolegów z doświadczeniem mianowicie zakupiłem metke z euro pharmacis i omke lecz nie wiem do końca co myśleć o tym miał ktoś styczność już z tą metką zdjęcia podeślę później omka jest dziwnie biała z paskiem u góry ampy metka zaś tabsy białe z literami ep




Porównaj cenę omy w sklepie internetowym z którego brałeś i cenę omy aptecznej. To da Ci odpowiedź. Ale te wałki niby coś tam działają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Porownwanie cen nie zawsze ma sens choc fakt ze przy omce to sie sprawdza ale np sildenafil apteczny tanszy na black market niz w aptece np:P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium