SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8919472

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
o prosze
nie wiedzialem, ze tego nie podrabiaja : o
hologramu nie ma i wieko sie kreci, to zalozylem ze cos nie tak
dzieki : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Ronter91
o prosze
nie wiedzialem, ze tego nie podrabiaja : o
hologramu nie ma i wieko sie kreci, to zalozylem ze cos nie tak
dzieki : )


W niektórych underach to te wieczka jak dobrze sie pociagnelo to szło normalnie zdjąć , wiec to, ze sie kreci to nic takiego, pamietaj, ze to nie Jelfa a "piwnica" wiec nie wymagaj idealnego wykonania kazdej sztuki





Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-05 10:47:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126116
rYchUmTk wielkością flakonika bym się nie przejmował w przypadku undera. Co do działania chrupali u mnie i metę i sus nexa i byli zadowoleni. Ja jadłem metkę ze starego wypustu i była git
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3619
Dzisiaj dostalem cypiobol 250 z alchemia pharma pro. Wiem ze opinie mowia o loterii no ale sprobowac chcialem. Naklejka tak jak na innych tylko nierowno jak na zdjeciu widac oraz sam tesc nie wydaje sie super gesty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Działac - działa ale czy w srodku siedzi stezenie z etykiety 250mg/ml to juz tego nie wiadomo





Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-05 11:17:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
rYchUmTk
2fota super test i jak widać flakon po środku jest jmniejszy i szerszy




to nie ma znaczenia skonczyły się jedne fiolki wzieli nastepne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
A KTOS TESTOWAŁ SUPER TEST I MA OPINIE CZY DZIAŁA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 16020 Napisanych postów 18019 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196271
Smiley :)
Dzisiaj dostalem cypiobol 250 z alchemia pharma pro. Wiem ze opinie mowia o loterii no ale sprobowac chcialem. Naklejka tak jak na innych tylko nierowno jak na zdjeciu widac oraz sam tesc nie wydaje sie super gesty




Dobre cypio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
rYchUmTk
A KTOS TESTOWAŁ SUPER TEST I MA OPINIE CZY DZIAŁA ?


Ja nie ale ogólnie na forum chwalą tego laba powinno wszystko byc ok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 711 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52813
Mellopl
Klepie to? Bić?





prop bity i to nie jedna butla dziala okej tren ace sam teraz bede wbijal po bioniche za tydzien bo mi sie konczy i wezme andro flaszke mysle ze ten i ten bdb tren ace slyszalem tylko ze andro mialo wpadke z trenami ale to bylo nw ze 3 lata temu 4 nie pamietam w kazdym razie ten sort co teraz lata wszystko dziala jak trzeba
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium