SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8912680

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 705 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52780
Czy środek tez git bo widze ze tego było co najmniej dwie wersje się Deczko roznily ? Chce się upewnić bo ovigilu nigdy w rękach nie miałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5287
Pomperiusz
Serious kox
Panowie martwi mnie numer tego enana z Bioniche.
Na stronie, która sprawdza kody jest napisane,że ma mieć 12 znaków...ten ma 11 i nie wchodzi.
https://zapodaj.net/110d883cb16af.jpg.html
przepisz mi na ów ogarnę Ci to sam pomyliłem i nie wchodziło


No zgadza się , dotarłem mocniej i z litery C zrobiło się O ;) dzięki hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomperiusz
Czy środek tez git bo widze ze tego było co najmniej dwie wersje się Deczko roznily ? Chce się upewnić bo ovigilu nigdy w rękach nie miałem





Od siebie moge powiedziec ze mialem rozne wersje ovigilu :) te z przezroczystym plastkikiem na ampy, z foilja zabezpieczjaca jak i bez i obecnie to co Ty masz zaklejone tak ze nie idzie otworzyc :) z kazdego zawsze kod mi wszedl i kazdy dzialal wiec mysle ze i Twoj jest dobry na oko wyglada standardowo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 705 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52780
BigYorkie1488
Pomperiusz
Czy środek tez git bo widze ze tego było co najmniej dwie wersje się Deczko roznily ? Chce się upewnić bo ovigilu nigdy w rękach nie miałem





Od siebie moge powiedziec ze mialem rozne wersje ovigilu :) te z przezroczystym plastkikiem na ampy, z foilja zabezpieczjaca jak i bez i obecnie to co Ty masz zaklejone tak ze nie idzie otworzyc :) z kazdego zawsze kod mi wszedl i kazdy dzialal wiec mysle ze i Twoj jest dobry na oko wyglada standardowo


ja slyszalem ze te zaplombowane sa okej a te bez byly strasznie jakos zanizone miejmy nadzieje ze zadziala wieczorem przybije polowe sie zobaczy co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5138
kosta83
easyriderr
Witam, ktoś coś o tym?
























Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2017-12-14 22:12:18



W ciągu ostatnich 6 mięsiecy bilem z alchemii pro propa cypio i krótkiego mastera i wszystko elegancko. Po masterze alchemii libido wiekaże niż po androchemie.
Tamofar właśnie chrupie z clomem I mam nadzieję że działa

Do alchy pro tez nie mam zastrzeżeń bilem propka cypka bolda i klepalo jak mialo, teraz lece winko alchemii pro i tez jest ok, a wlasnie master ma wleciec w styczniu mowisz ze wart uwagi?

Zmieniony przez - masamatrix w dniu 2017-12-15 19:20:05
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Czy mi sie wydaje czy soki niezbyt równo rozlane ????:)
Pewnie sąsiad szedł po ziemniaki w piwnicy w której rozlewali i tak jakos wyszlo albo w tamtych dwoch na prawo jest + 10% gratis


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2017-12-16 13:28:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Zapoznaj się z reg działu DZ odnośnie umieszczania fotek.



https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU-t925289.html 
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Zapoznaj się z reg działu DZ odnośnie umieszczania fotek.



https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU-t925289.html


Nie rozumiem? Pytam czy ori czy fejk może ktoś bił, źle sformulowalem posta :)


Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2017-12-16 14:01:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34852 Napisanych postów 89813 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 939896
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium