SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8921100

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Świerzak167
Witam, może ktoś wrzucić zdjęcia Omnadrenu z apteki zakupionego w 2017r. (w ostatnim czasie). Bo coś tam się pozmieniało z tego co wiem na opakowaniu.


Ja wrzucalem, jak odkopiesz to znajdziesz jak nie to postaram sie wrzucic ponownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
GWookie
Ekspert
Pochwały
Szacuny 196 Napisanych postów 2784 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 89302

Świerzak167
Witam, może ktoś wrzucić zdjęcia Omnadrenu z apteki zakupionego w 2017r. (w ostatnim czasie). Bo coś tam się pozmieniało z tego co wiem na opakowaniu.



Co wedlug Ciebie sie zmienilo? Nie widzialem zmian w partiach z 2017, przynajmniej do konca wakacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Nie ma w lewym górnym rogu znaczka Jelfy (ani nigdzie), Pharma Swiss jest napisane z boku opakowania. Na ampułkach tak samo. w ulotce jest opisane podmoiot odpowiedzialny Pharma Swiss,
Wttwórca
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa SA

to już może chwilę temu te zmiany zaszły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52855
BigMen
Dla mnie te badania sa jakies dziwne. Jak GWookie napisal. Jedne maja wiecej inne mniej. Jaki sens pchac 10mg bolda. Z drugiej strony jaki sens 300mg bolda w 250? Prop z PRL 136mg. Watpie aby ktos pchal wiecej niz na etykiecie bo to nie ma sensu. Ma nie byc ani mniej ani wiecej tylko tyle co deklarowane.



aa daj Bog zeby wszystko zawyzone stezenia mialo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Świerzak167
Nie ma w lewym górnym rogu znaczka Jelfy (ani nigdzie), Pharma Swiss jest napisane z boku opakowania. Na ampułkach tak samo. w ulotce jest opisane podmoiot odpowiedzialny Pharma Swiss,
Wttwórca
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa SA

to już może chwilę temu te zmiany zaszły...


aaa o tym mowisz.. to tak juz jest 1,5roku minimum.. myslałem że jakaś nowinka i nie jestem na bieżąco


weex moze po prostu producent nie zmienial na matrycy daty wydruku i klepnal wiecej pudelek a towar zapakowany jest swiezej produkcji i dokleili aktualniejsze daty.. takie domniemania tylko. poza tym termin waznosci jest "orientacyjny" i jak mowie moze to byc swieze rozlanie a stare niezmienionie dane z lotu i exp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Panowie a co powiecie na to? apetycznie wygląda , nowa firma na rynku więc póki co powinna trzymam poziom ... Miał już ktoś przyjemność ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Moze byc ze pudelek naklepali wiecej ale jaki powod by tego nie byl to moim zdaniem jest to poziom hard i zawiewa cwaniactwem dilera osiedlowego. Termin jak wyzej - orientacyjny. Jadlo sie kreatyne 2 lata po dacie to mozna i olej wbic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Tylko ze pasek z kodem do zdrapywania jest naklejony tak, ze nie idzie go zerwać bez uszkodzenia pudelka a te zaklejone numery leciutko schodzą jak widać... Jakby były klejone klejem do papieru w sztyfcie jeszcze takie zbiorcze foto. Tren ace i prop juz poszedł po 1 ml, także za tydzień na badania i będzie wiadomo czy teść hula a trena to juz powinno byc czuć




Zmieniony przez - krzykacz w dniu 12/7/2017 2:07:41 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Fotki zamieszczaj zgodnie z reg działu DZ>

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium