SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8896336

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21744 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Przeniosłem z PL Realia:


dugii2
Tak genamed zaciska swoje flakony. Mieli się poprawić a dalej lipa z kapslem wyłazi wszystko



doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Od kiedy biję genameda zawsze tak były pozaciskane te viale. Po zakupie odrazu dogniatam blaszke łyżeczką i jest gicior. Dodam że od kiedy lecę gena (ze 3lata) poza długim trenem wszystko gicior. Nie reklamuje firmy, tak na marginesie.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do soków to są ok nic nie mówię ale by mogli wkoncu to poprawić bo lipa triche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
db srodki nie ma oczym gadac

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdj flakonow royala :) ciemna gumka towar ok test to byl stezenie git bylo elegancko, a jasna gumka juz padaka libido w dol, samopoczucie kupa czyli producent robi to co zwykle raz daje dobrze raz zarabia na syfie :)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
GWookie
co do tego gh to ciezko powiedziec, jw roznica malych szczegolow.. nie wiem czy mm nie bil przypadkiem i nie umialby powiedziec cos wiecej? bo wiem ze pare..nascie stron wczesniej ktos sie wypowiadal o gh lily.. ale moge nie pamietac juz.. pewnie ktos pomoze


takie pytanie.. kojarzy ktos lub dziabal z tego labu? ions pharmacy.. akurat tren mi wpadl w rece i chcialbym sie dowiedziec cos wiecej jesli ktos kosztowal jakies produkty.. wyglada ok, stronke tez maja, raczej rowno nalane ale zadnych opinii nie moge znalezc o dzialaniu najwyzej przybije za pare tyg i chyba wlasciwie tescia lub trena najlatwiej bedzie wyczuc









Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-11-28 19:46:12


tren ions pharmacy kosiarka bedziesz zadowolony z niego na pewno

arci25
Jeszcze jedna fotka.





to samo co bys zagral w lotka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maniekar
GWookie
co do tego gh to ciezko powiedziec, jw roznica malych szczegolow.. nie wiem czy mm nie bil przypadkiem i nie umialby powiedziec cos wiecej? bo wiem ze pare..nascie stron wczesniej ktos sie wypowiadal o gh lily.. ale moge nie pamietac juz.. pewnie ktos pomoze


takie pytanie.. kojarzy ktos lub dziabal z tego labu? ions pharmacy.. akurat tren mi wpadl w rece i chcialbym sie dowiedziec cos wiecej jesli ktos kosztowal jakies produkty.. wyglada ok, stronke tez maja, raczej rowno nalane ale zadnych opinii nie moge znalezc o dzialaniu najwyzej przybije za pare tyg i chyba wlasciwie tescia lub trena najlatwiej bedzie wyczuc
daj znac jak dziala tren a









Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-11-28 19:46:12


tren ions pharmacy kosiarka bedziesz zadowolony z niego na pewno

arci25
Jeszcze jedna fotka.





to samo co bys zagral w lotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469899
Ktoś widział gdzieś ta firmę?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113142
Co o tym myślicie? 1 ampułka była pobita, możliwe żeby teść tak stopił plastik? Towar na wyspach kupiony. British dragon kody na stronie nie wchodzą, ale tam wymagane są 2, jeden pod drugim niby jak się zdrapie, może mam starsze wersje.








































Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2017-11-29 16:53:39
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej