SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8896443

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
w sumie to nie wiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130871
Arkus P
GWookie
W gruncie rzeczy wazne ze dziala.. i ze jest tam tesc w niemalym stezeniu. To tyle odnosnie badan.. trzymam takie badania dla siebie ogolnie, sprawdzam raczej profilaktycznie czy wszystko sie zgadza. No a z apteka.. to jak ktos ma kase to jasne spoko, ale tak czy siak tesc to tesc. Tyle ze apteka zapewnic moze stezenie praktycznie co do mg.. no i jw sterylnosc. Poki co mnie nie kroili po zadnym ug - moze mam szczescie. A lecialo tez wino inj swego czasu, fakt zapychalo rowno pompke ale nie mialem jakis stanow zapalnych.. wydaje mi sie ze po prostu obecne ug chca utrzymac klienta i w jakis sposob tez zaczynaja dbac o kwestie jakosciowe, sterylki, czy tez aby po wbiciu nie rwalo dupy. No ale konczac te przemyslenia filozoficzne sa srodki po ktore z ug nie siegne zwyczajnie.. i mam tu na mysli IA tamoxy czy inne specyfiki do odbloku. Cykl moge sobie zj**ac tym ze wbije np kujawski (krzywda sie nie stanie) ale odbloku czy profilaktyki wolalbym juz nie popsuc


Mi niewiele brakowało do krojenia, ale całe szczęśćie zadzialalem sam, z dnia na dzień było co raz gorzej z chodzeniem, strzał był w udo, twarde gorące miejsce iniekcji, wytrzymałem ponad tydzień, w końcu zdecydowałem ściągać to coś z nogi, jakas maz, ropa, nie wiem, prawie całą strzykawa bialego syfu wyszlo, na drugie dzień jak ręka odjal, nigdy więcej nie zrobię żadnego większego zapasu bez wcześniejszego testu, wtedy deca titana mnie tak zalatwila



Nikoku czegos takiego nie zycze.. dobrze ze zadzialales w pore.

JadowityWaran
Przy dogłębnej analizie tej fotki z wynikami i wydruku na drukarce laserowej widac wyrazne slady zamazywania starych wynikow i nanoszenie nowych. Przyjrzyjcie sie. Nawet golym okiem jest to nieco widoczne. Przykre jest takie cos ze jeden drugiego ma za przeproszeniem za d****a który uwierzy w tak kosmiczny wynik.



Czy to sugestia do moich wynikow? Jak taki ekspert jestes to super.. przypomne tylko ze jest to zrzut ekranu z wyniku badan ktory jest w jpg.. jesli sie oreintujesz to formqt STRTNY. Chcesz to wsysle wyniki w pdf-ie wyslac, poza tym na pieczatce masz nr, oraz nazwisko wykonujacej badanie. Doslac Ci dokladny nr badania? Zadzwonisz donluxmedu spytasz... A potem publicznie mnie przeprosisz. Tyle co ja tu wrzucalem zdjec z paragonami wydrukow z badan itp to kto mnie kojarzy bedzie wiedzial czyblece w kulki czy pisze powaznie i szczerze.. pewnie paragon do omki tez sobie druklem i modyfikowalem.. tak dla szpanu szkoda nerwow. I jak chcesz drukowac zdjecia slabej jakosci jpg to gratuluje.
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130871
prosze moderatora o nie usuwanie tego postu zanim OSKARŻAJĄCY mnie Pan go nie odczyta i nie przyzna się do BŁĘDNEGO oskarżenia.

ps. zdjęcia opróżnionych flakonów też mam wrzucić?

podrzucam 3zdj na których widać nawet nr badania, gdzie można sobie zadzwonic do luxmedu i spytac JAKIE wyniki wyszly faktycznie podając numer.. pytanie tylko czy chcesz sie publicznie osmieszyc.

i nie nie chce toczyć tu wojenek, osobistych ataków czy coś.. absolutnie, ale nikt bezprawnie nie bedzie zarzucał mi falszowania czegokolwiek.













Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-10-04 01:29:28
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Niestety niektorzy zbyt pochopnie wyciagaja wnioski. A teraz wypadalo by sie przyznac do bledu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
micszo
dugii2
Jest ok dobry enan


A jak ze stężeniem? Zaniżane?

3 lata uzywalem i kazda zmiana na inny lepszy sprawiala ze czulem rozczarowanie tym lepszym,dla mnie bezapelacyjnie swietne srodki ma genamed. Bij w ciemno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GWookie
ps. zdjęcia opróżnionych flakonów też mam wrzucić?

Tak i apeluje jeszcze by dodać igły i strzykawki + wacik o ile był używany, a ponad to skan aktu urodzenia!!
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
Userze GWookie gdybys od razu dal w takiej formie badania jak teraz to bym sie nawet nie udzielil w tym temacie ale dales wyciete przez co pewnie zdjecie bylo w gorszej jakosci stad mogly wyjsc te biale znaki obok wynikow. Teraz jak to drukuje i ogladam nawet pod swiatlem to jest wszystko ok. Wynik wysoki jak dla mnie ale widzialem podobne choć nizsze na Malayu czy Dose albo Biosirze. Ja nic nie chcialem ani antypimpu tylko bylem pewny ze podrobil ktos te wyniki i tyle. Gdybym chcial tu wojenki jakie sie tocza to beczka prochu bylby ten wynik i te badania a ja napisalbym ze ktos przybil 500mg propa i poszedl rano na badania ale nie jest mi to potrzebne. Czytalem w nocy troche Twoich postow i widac jakie ug promujesz ale ja w takie gierki juz nie wchodze bo swoje ug mam od lat te same.
Takze najlepiej wstawiac wyniki cale z zamazanymi danymi osobowymi bo jak w innym temacie widzialem jak ktos wstawil wycinke samego wyniku to troszke dziecinne bylo.
Oczywiscie czlowiek czasem sie pomyli wiec bardzo Cie przepraszam za tamten post i zycze powodzenia w dalszych badaniach poziomu testosteronu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170474
Gowno byłeś pewien i gowno wiesz, to zwyczajny efekt kompresji zdjęcia w jpg i skończ pajacowac specjalistę


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-10-04 10:23:09
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Chłopy, przenoszenie pyskówek z PL Realia tutaj to trochę słaby pomysł. I tam i tutaj obowiązują takie same zasady, także personalne pyskówki przenieście sobie na powiadomki i tam wyjaśniajcie co/kto/kiedy i dlaczego. Przecież o tym wiecie więc co jest grane...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
Arkus P
Gowno byłeś pewien i gowno wiesz, to zwyczajny efekt kompresji zdjęcia w jpg i skończ pajacowac specjalistę



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-10-04 10:23:09


Niech zyje kultura. Skonczylem. Czlowiek czasem sie pomyli. Przeprosilem i tyle. Czego Ty nigdy nie zrobiles a wiele razy pisales glupoty i farmazony. Ty to czesto robisz sadzac po slabych malo elokwentnych i nic nie wnoszacych postach do tego obrazasz ciagle innych uzytkownikow. W sumie tez moglbys skonczyc pajacowac speca od dopingu a popracowac troche nad samokontrola bo pod wplywem emocji wychodzi z Ciebie zwyczajmy cham. Problem Cie nie dotyczyl wiec przystopuj.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium