SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8919791

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7507
Druga fota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
prosekto
mm1986
Arkus P
Ja z bitych przeze mnie mogę polecić Alpha, androchem i bm, wszystkie dla mnie jeden poziom,
genesis i nexium też pewno będzie ok





Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-07-31 14:24:55



Nie tak dawno bilem troche npp alphy, z indii i kolejny raz to musze napisac, zadne inne npp nie ma podjazd do tego z ap ori.



sam trafilm kiedys na nie dzialjacego trena i bolda z alphy, ale to byly sorty ktoreych nie kupowalem z pierwszej reki. wiec teraz wydaje mi sie ze to byly idelanie wykonane podrobki. z opini godnych zaufania ludzi oraz z badan wynika ze ori alpha to nadal wysoki poziom



Zgadza sie, AP robiona w Indii to nadal czolowka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
mm1986
prosekto
mm1986
Arkus P
Ja z bitych przeze mnie mogę polecić Alpha, androchem i bm, wszystkie dla mnie jeden poziom,
genesis i nexium też pewno będzie ok






Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-07-31 14:24:55



Nie tak dawno bilem troche npp alphy, z indii i kolejny raz to musze napisac, zadne inne npp nie ma podjazd do tego z ap ori.



sam trafilm kiedys na nie dzialjacego trena i bolda z alphy, ale to byly sorty ktoreych nie kupowalem z pierwszej reki. wiec teraz wydaje mi sie ze to byly idelanie wykonane podrobki. z opini godnych zaufania ludzi oraz z badan wynika ze ori alpha to nadal wysoki poziom



Zgadza sie, AP robiona w Indii to nadal czolowka.


tam gdzie pewniak byl brany to: suspension najlepszy jaki mialem w rekach oprocz squibba. rowniez bezbolesy i swietnie dzialacy tyle ze grubszy duzo i zdarzalo sie zapychal igly 7ki nawet.
prima e tez trzymala stezenie. wiec to cos mowi

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Dostep w PL do Indyjskiej Alpchy taki sam jak do bolda wet z meksyku
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
no niestety, Ap która lata w PL to nie India
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
jak kody wchodza to tez nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170723
Spokojnie tu jest taka tendencja do przeżywania dostępności oryginałów, że nie ma na sete, że tego w Polsce nie ma że tamtego, sratatata, dużo zaslyszanego info z 5 ręki,
jak kody wchodzą to jest 100% ori, normalnie jest dostępna alpha z Indii u nas, znam jednego co od lat ma i zawsze to ma z Indii

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
dlatego sie pytam bo ja nie mam problemu z ori alpha i nigdy nie trafilem tez na walka stad moje zdziwienie skad sie biora takie tlumaczenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
kazdy ma swoja opinie, kazdy moze sie mylic. moze ja sie myle a moze Arkus P. kazdy niech sobie znjadzi eodpowiedz dla siebie
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
niestety tak nie jest,zrobione naprawde dobrze prawie nie do odróżnienia od ori, kody wchodzą ale towar z Słowacji nie Z Indii. Sam wziąłem ostatnio,kody weszły,działa ale dil centralnie powiedział,że to nie z Indii.
3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium