SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8896204

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6579
Nexium zmieniło ostatnio flakony? Mam suste z tej samej serii, flakony inne, gumka inny kolor i sok w jednym biały w drugim żółty. Natomiast cypek nex ma jeszcze inny flakon. Coś jak genamed - długi i wąski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 204 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191009
megalia90
Nexium zmieniło ostatnio flakony? Mam suste z tej samej serii, flakony inne, gumka inny kolor i sok w jednym biały w drugim żółty. Natomiast cypek nex ma jeszcze inny flakon. Coś jak genamed - długi i wąski


Cały czas coś się u nich zmienia. W nowej szacie tez miałem różne środki w różnych flakonach, gumkach, plastik z flip off i bez flip off etc. Jak bierzesz z jednego zaufanego źródła to będzie ok, chyba nie latają wałki nexium.
Uważaj na pomarańczowe gumki, które lubią się kruszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
megalia90
Nexium zmieniło ostatnio flakony? Mam suste z tej samej serii, flakony inne, gumka inny kolor i sok w jednym biały w drugim żółty. Natomiast cypek nex ma jeszcze inny flakon. Coś jak genamed - długi i wąski

Tak sa flakony węższe i wyższe oraz grubsze i niższe,dwa rodzaje kapsli,gumki czarne i czerwone,na kolor soku w ogóle nie patrz oby dwa działają jak należy
Spotkał się ktoś z wałkiem nexa (chodzi o soki,o oralach wiem,ze coś tam latało)?


Zmieniony przez - dejvid1117 w dniu 2017-06-06 15:48:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8411
jeden kartonik cypio ma bledszy kolor od drugiego, i sok w jednym jest jasny, a w drugim żółtawy i mętny. Ze wszystkich kartoników bardzo łatwo ściera się data ważności. Miał ktoś tak?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
Chrabaszcz
jeden kartonik cypio ma bledszy kolor od drugiego, i sok w jednym jest jasny, a w drugim żółtawy i mętny. Ze wszystkich kartoników bardzo łatwo ściera się data ważności. Miał ktoś tak?





mojemu kolezce z propa sie scierala ta data waznosci i olej byl praktycznie przezroczysty jak na niego dziala to nie wiem dopiero konczy chyba 1 flakon ale u niego z dieta ciezko i trening gowniany wiec nie bd sie sugerowal jego opiniami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
wyglad chyba standardowy tego laba chyba jeszcze nie podrabiają moim zdaniem okej wyglada wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Chrabaszcz
jeden kartonik cypio ma bledszy kolor od drugiego, i sok w jednym jest jasny, a w drugim żółtawy i mętny. Ze wszystkich kartoników bardzo łatwo ściera się data ważności. Miał ktoś tak?





Ori andro zawsze się tak ściera. Towar bdb super działa, chwalony od długiego czasu i jak najbardziej warto. Wbijaj i rośnij :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Wy tak zawsze patrzycie na to wszystko co tutaj wypisujecie ...że bledszy, że starte, że taki czy inny kolor etykiety czy tam soku...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
krzykacz
Wy tak zawsze patrzycie na to wszystko co tutaj wypisujecie ...że bledszy, że starte, że taki czy inny kolor etykiety czy tam soku...


ja mam w prolo z apteki deczko nierówno nalane i ampułki deczko wyższe niektóre muszę się przejmować ? :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Najlepiej wrzucić tutaj dla tych detektywów.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej