SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8916961

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24190 Napisanych postów 67928 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537259
Dobry prop bij smialo
2

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
wit3k
janek.janek
prost4k
marley2012
Siema , na ampułkach susty z GEP która ma stężenie 350mg /1ml ja mam napisane 50mg/1ml. Czy to oznacza fejka? Mam tez enana i tam już jest na ampułkach 250mg/1ml. Dzięki za pomoc





GEP takie błedy? Lab skreślony, tumany jakieś go robią. Takie błedy są nidopuszczalne


ale gape strzelili. a na opakoaniu masz normlanie 350? na pozostałych ampach też 50mg?


czyjeś niedopatrzenie widać


Raczej czyjas dobra robota, powinienes wiedziec czyja nie Witku mr genamed, genesis, nexium, ludzie miejcie odrobine charakteru, nie kurvic sie prosze za kilka flakonow


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2017-03-08 16:07:45
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 209
https://zapodaj.net/72b887cc5cde1.jpg.html
https://zapodaj.net/bec370b655c26.jpg.html
https://zapodaj.net/1ea7dd137b129.jpg.html

Kody na stronce wchodzą, jedynie małe podejrzenie bo na flakonie Nexium nie ma hologramu, co myslicie?


Zmieniony przez - Lykos w dniu 2017-03-08 17:21:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
Masz ori nexa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
mm1986
wit3k
janek.janek
prost4k
marley2012
Siema , na ampułkach susty z GEP która ma stężenie 350mg /1ml ja mam napisane 50mg/1ml. Czy to oznacza fejka? Mam tez enana i tam już jest na ampułkach 250mg/1ml. Dzięki za pomoc





GEP takie błedy? Lab skreślony, tumany jakieś go robią. Takie błedy są nidopuszczalne


ale gape strzelili. a na opakoaniu masz normlanie 350? na pozostałych ampach też 50mg?


czyjeś niedopatrzenie widać


Raczej czyjas dobra robota, powinienes wiedziec czyja nie Witku mr genamed, genesis, nexium, ludzie miejcie odrobine charakteru, nie kurvic sie prosze za kilka flakonow





Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2017-03-08 16:07:45



Mój wpis to była ironie. Co czytać wymysły kółka wzajemnej adoracji i historie którą na siłe chcecie każdemu wmówić? firma strzeliła gape i nie ma czym się podniecać bo takie rzeczy to norma w ug a wy tworzyćie historie wygodną tylko dla siebie i na siłe wmawiacie że macie racje kabaret po ch**u. Troche ogłady. Pimpujcie sobie Bioniche, Gep, Androchema, PRL ale może bardziej strategie obmyślcie sobie


Zmieniony przez - wit3k w dniu 2017-03-08 21:44:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 326
Ostrzegam przed podróbami Kamagry w żelu, na zdjęciach porównanie z otwartym oryginałem. Jak widać wymiary opakowań się nie zgadzają, na podróbie użyto też innej czcionki oraz loga „ajanta”, którego nigdzie indziej nie widziałem. Na orginale data ważności i numer serii są wybite maszynowo tuszem, który jak widać można zmazać. Na podróbie są nadrukowane i zalaminowane na opakowaniu tak samo jak wszystkie inne napisy. Serie zapewne będą zawsze takie same dla danego smaku ;) Beznadziejnie jest też zrobione nacięcie do otwierania, w efekcie saszetkę otworzyłem w poprzek. Ale do rzeczy, jak to działa. Otóż beznadziejnie.

Już oryginalna kamagra w żelu do pysznych nie należy, ale to paskudztwo wyprzedza ją o kilka długości. Myślałem, że bełta puszczę. Przy połykaniu czuć nierozpuszczone grudki, które nigdy nie pojawiły się w oryginalnym produkcie. A teraz działanie. Kamagra w żelu zawsze specyficznie na mnie działała. Po jakiś 15 minutach od zażycia czułem, ze krew uderza mi do głowy, ale kolejne 15 minut później efekt ten łagodniał do tego stopnia, że w ogóle mi nie przeszkadzał. Sildenafil rzekomo działa przez 4 godziny, ale ja pozytywne efekty tej kamagry czułem nawet dwa dni później. Pała stawała po jakiś 15-20 minutach i jak byłem wypoczęty to mogłem spokojnie dymać przez kilka godzin i jeszcze dwie następnego dnia rano. Natomiast uczucie bólu głowy/podwyższonego ciśnienia mijało całkowicie po jakiś 8 godzinach. Tyl o oryginale. To badziewie też działa, niestety dużo słabiej. Dużo mocniej za to boli łeb. Pała nie stała tak mocno więc skończyłem dość szybko, do drugiego razu niemal się zmuszałem. Dalej mi się nie chciało ponieważ myślałem tylko o tym jak mnie bania boli, bolała mnie nawet 10 godzin po zażyciu jak się już kładłem spać. Następnego dnia zero pozytywnych efektów, negatywne za to jeszcze było czuć. Do tego jeszcze kac moralny, że sporo zabuliło się za duże zamówienie u niegdyś zaufanego sprzedawcy.

Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich mądrali, którzy pisali mi wcześniej na tym forum żebym się nie przejmował bo zadziała, a jak działa to w domyśle oryginał. Oczywiście, że zadziała, gdyby podróby zupełnie nie działały to nikt by ich nie kupował. Chałupniczo wytwarzany w tajskich piwnicach sildenafil jest tani i wrzucany do wszystkich podrób, nawet Calis. Sprawdziłem w necie i dla tajów podrabianie Kamagry jest równie oczywiste jak Viagry.





1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Nie podajemy linkow do sklepow itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
wit3k
mm1986
wit3k
janek.janek
prost4k
marley2012
Siema , na ampułkach susty z GEP która ma stężenie 350mg /1ml ja mam napisane 50mg/1ml. Czy to oznacza fejka? Mam tez enana i tam już jest na ampułkach 250mg/1ml. Dzięki za pomoc





GEP takie błedy? Lab skreślony, tumany jakieś go robią. Takie błedy są nidopuszczalne


ale gape strzelili. a na opakoaniu masz normlanie 350? na pozostałych ampach też 50mg?


czyjeś niedopatrzenie widać


Raczej czyjas dobra robota, powinienes wiedziec czyja nie Witku mr genamed, genesis, nexium, ludzie miejcie odrobine charakteru, nie kurvic sie prosze za kilka flakonow








Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2017-03-08 16:07:45



Mój wpis to była ironie. Co czytać wymysły kółka wzajemnej adoracji i historie którą na siłe chcecie każdemu wmówić? firma strzeliła gape i nie ma czym się podniecać bo takie rzeczy to norma w ug a wy tworzyćie historie wygodną tylko dla siebie i na siłe wmawiacie że macie racje kabaret po ch**u. Troche ogłady. Pimpujcie sobie Bioniche, Gep, Androchema, PRL ale może bardziej strategie obmyślcie sobie


Zmieniony przez - wit3k w dniu 2017-03-08 21:44:17


Nie chciej zebys sie publicznie rozpisal.
Ja mam wyj**anre na caly GEP, jestem po 2 strzalach tej susty, u mnie pisze 350, i kolejne 2 niezalezne osoby stad tez maja 350, a tu nagle ktos ma 50 ja pimpuje? Znajdz jeden post, przeszukaj cala historie. Ja jestem tutaj chyba jeden z nielicznych co ma zawsze jaja i mimo ze stestowalem kilka pozyj np Primusa, mialem te jaja napisac kilkakrotnie ze Antek nie lezal nawet kolo mety, TY kiedykolwiek napisales zle slowo na to co ty ciagle chwalisz? Mnie nie wciagaj w te wasze gierki i kurvienie sie za pare zl, ja nie mam potrzebe nastawiac tylek za pare stowek

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2017-03-09 00:15:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Na moim gepie na ampie pisze też 350, ale kolejność estrow jest inna niż na tej "50". Dodam że moja jest z czarnego pudełka.
Ma ktoś suste w nowym wydaniu w białej pace? Może tam jest "50" i inna kolejność estrow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium