SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORGANIZUJE KURSY OCHRONIARSKIE W CARDIFF(SIA-Door Supervisor)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
wrescie napisales konkretny post...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
okej nikogo nie bede nigdy straszyl "poblicznie" :D

pozatym nie wiem o jakim straszeniu mowisz, napisalem ze poprosze moderatora o sprawdzenie ip i poprosilem, jak wyszlo inaczej niz sadzilem to nie sciemnialem tylko napisalem, a i tak to ze wchodzac do tego posta miales 0 przeczytanych 1 wyslanych swiadczy ze albo miales jakis osobisty interes zachwalajac kurs albo jakis znajomy powiedzial ci zebys tu napisal ktory mial w tym interes a tak sie nie robi

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Czy to 2 czy 4dniowy kurs to i tak malo sie nauczysz. Za krotki czas na to jest. W Polsce robienie licencji trwa 3miesiace wiec jaki tutaj jest poziom to kazdy moze sie domyslec. Plastik to tylko furtka do pracy w ochronie wiec prosze sie nie spodziewac cudow.

Zreszta w UK ochrona jest tak rozszerzona ze nie mozna w ciagu 4dni ogarnac wszystkiego.

Zmieniony przez - Wasal w dniu 2010-02-22 21:00:09

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
co do jednego to masz racje.. wole czytac to co ludzie maja do powiedzenia niz samemu sie wypowiadac.napisze ci co sklonilo mnie do wypowiedzenia sie na forum.. szukalem agecji od kilku tygodni niby jest ich duzo ale z regoly to sa kursy kilku dniowe a ja mieszkam w dosc malym miasteczku i u mnie takowych szkolen nie ma a to sie wiazalo z tym ze mosialbym wyjechac na kilka dni lub dojezdzac co weekend. a tu wszysko mialem zalatwione o polowe szybciej i to tyle. swoim postem nie chcialem nikogo urazic czy tam w.....c pisalem do ludzi ktorzy mysla o tej robocie a maja podobne problemy do moich...

ps. i tym sposobem mam juz kilka komentarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Do wszytskich uzytkownikow potralu.Nie rozumiem, po co te dyskusje dotyczace mojego Postu?.Ja przedstawilem swoja oferte.Wiadome jest ze kazdy zrobi kurs tam, gdzie mu najdogodniej ,natomiast nikogo nie namawiam.Uzytkownicy ktorzy wystawiaja opinie, robia to na moja prozbe, gdyz chce uwiarygodnic swoja oferte.Gwarantuje 100% zdawalnosc kursu w krotkim czasie.W najblizszych tygodniach pojawi sie strona internetowa tlumaczona w jezyku Polskim, na temat mojej dzialalosci ,oraz oferty umieszconej powyzej. Chcesz wiedziec wiecej, zadzwon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Orzech po pierwsze, na forum za reklame sie placi.
Po drugie piszac ze masz zdawalnosc 100% wiadomo jaki masz poziom ( zerowy).

Ogarnij sie troche .

Zmieniony przez - Wasal w dniu 2010-02-23 01:03:55

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
wasal nikt na bramce cie o pozim kursu nie pyta tylko o odzanake a jak jestes kumaty to sie ogarniesz wiec nie rozumiem sarkazmu odpusc kolego bo nie czytalem jeszcze ani jednego twojego postu w ktorym bys sie nie przy... do czegos kazdy robi tam gdzie chce i poco to ideologie jakies do tego dopisywac..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy i w jaki sposob dotknal was kryzys swiatowy?

Następny temat

AMSTERDAM :-)

WHEY premium