SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMNADREN 250 z paskiem

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1088
Dołanczam sie do tematu...Podobnie jak Mocny spotkałem z wy******* starej omki...

Zmieniony przez - Maaaaser w dniu 2009-05-15 21:46:10

Tych co zrobili jeden cykl w zyciu jest bardzo malo,a tych co zrobili dwa nie ma wcale!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
pinkowski ale głupoty pierdzielisz. Jelfa przez chwile puściła ome z paskiem w starych pudłach, nie mów że wał bo biłem i zadowolony jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 292
baranek naucz sie czytać ze zrozumieniem ja nie napisałem że to wał tylko że jest bardzo dużo pod***ek , a pod***ka też może kopać i można byc z niej zadowolonym to inna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a mnie wogole nie kopala i wogole nie bylem zadowolony.

dawac relacje Ci co bija ta nowa ome, stara to juz przeszlosc.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 292
Mocny275 masz racje ale naganiacze lewego towaru nie dadza za wygraną beda pisać posty że to działa aby ludzie kupowali bo te wy***ki zalegaja a kasa potrzebna:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy wy wiecie jak oma pachnie ????? ten zapach jesli raz poczujesz w nosie to pozniej z zamknietymi oczami jestes wstanie stwierdzic czy to oma czy to wal... wiec prosze chlopaki dla mnie moze byc nawet w wiadrze - zapach jest niepowtarzalny ... przez 7 lat nie widzialem wala omy moze to kwestia dila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 189
czytam to co piszecie i mam jedno pytanie. Czy ktos zastanowił sie ile by kosztowały maszyny i cała reszta zeby zrobić identyczne pudełka i ampułki ?/ Jaka wy***ka?? nie każdy cykl wychodzi jak by się chciało i wtedy najlepiej powiedzieć ,że ma się wy***kę. Największe wy***ki to 10 cm butle które są nie wiadomo skad i nie wiadomo co mają w srodku i kosztują 200 - 300 zł, to śa dopiero wy***ki. Poco robić OMKE albo PROLKE lewą, to żadna kasa. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 189
A i jeszcze jedno jak ktoś nie jest pewien towaru to niech sobie zrobi badanie testa we krwi po 2 - 3 tygodniach brania. I wszystko będzie jasne!! koszt 25-30zł. no chyba że się igły boi!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ta pojecia nie mam nic nie jadlem nie cwiczylem i dawka 500mg e2d nawet morda nie spuchla. wszystko sie oplaca a omen to przeciez najbardziej chodliwy srodek.

mniejsza z ta stara, zdawac relacje Ci co bija jak nowa klepie.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Na PL raczej sie nie oplaca, pewnie trafiaja tylko pojedyncze sztuki wy***ek. Ale na zachodzie omo kosztuje sporo drozej i tam latwiej o wy***ke.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EAP Prop ciemna butla

Następny temat

Anabol Tablets....Potrzebna opinia....

WHEY premium