SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMA+META - PORADA!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1010
Witam, aktualnie jestem na cyklu omki i metki - meta alchemia 5mg 200tab. Oma pon/czw 250mg, meta 30mg ed. meta 1-5, oma 1-10
Mam pytanie, a raczej chcialbym poznac Wasza opinie. Jestem na cyklu 6 tydzien, mete skonczylem rowny tydzien temu.
Chcialbym jeszcze dodac, ze przed rozpoczeciem cyklu, bylem na spadkach, bo troche sie balowalo, tak wiec na sile bylem z 12kg na minusie, aczkolwiek w tym czasie w dalszym ciagu chodzilem na silownie. Od czasu rozpoczecia cyklu poszlo mi w sile jakies 18kg - oczywiscie mowimy o klatce. Zas w mase poszlo poki co okolo 4-5kg. Na dzien dzisiejszy mam angine od kilku dni i od czasu skonczenia mety nie idzie sila, dzis probowalem i ten sam efekt, co tydzien wczesniej. Ogolnie po samej mecie, kiedys szlo mi po 10kg w sile, tak wiec nie wiem czy te spadki wczesniejsze graly jakas role w budowaniu sily. Poki co mam jeszcze 4 strzaly omy, mialem zamiar kupowc jeszcze 5, ale nie wiem czy jest sens skoro nie widac efektow. W czwartek sprawdze ponownie sile, ale dzis tak slabo sie czulem, ze nie wiem czy to bedzie mialo sens. Jezeli ktos ma cos do powiedzienia to smialo, chetnie poczytam.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94124 Napisanych postów 363955 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667666
dieta jest?dużo omki to lipa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1010
Pytanie retorycznie, pewnie, ze jest. Lipa? Mysle, ze 500mg/week to nie tak duzo, tym bardziej, ze to nie z apteki, ale rzekomo orginal, jak czytalem w temacie "zdjecia". Do czasu poki nie odstawilem metki sila szla idealnie, a teraz kurde no lipa. Piorytetem jest sila, wiec glownie o to mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
omka wałek.

jaka to omka ?

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2012-12-03 19:22:49

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1010
Myslisz? Jelfa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Zrób badania będziesz wiedział.

Orginal tylko z Apteki chyba ze byleś z dilem w aptece po to.


Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2012-12-03 19:28:17

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1010
Jutro ide na badania krwi, wolny testosteron wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
wystarczy Test, bez wolnego.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1010
45zl?

Albo 45 bylo za wolny, a 25 za test?

Zmieniony przez - marros1993 w dniu 2012-12-03 19:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
test 20zl możesz przy okazji próby wątrobowe zrobić grosze. Ale przed cyklem pewnie nie robiłeś żadnych badan.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1010
Wlasnie po to ide. Watroba, ob, morfologia, mocz. A takie badanie robie raz na pol roku. Dzieki Ci za poswiecony czas, pozdrawiam. p******e ta oma, jezeli tak ma to wygladac, myslisz, ze na nastepny raz starczy prop z metka?

Zmieniony przez - marros1993 w dniu 2012-12-03 19:41:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROLO , DECA , - PRZYDA SIE PORADA :))

Następny temat

Prośba o rozpiske Meta+Mix+Deka

WHEY premium