SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP Vita-Min Multiple Sport - Możliwe przedawkowanie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
Witam, kupiłem sobie witaminy OLIMP Vita-Min Multiple Sport 60 kaps, biorę je już od tygodnia. Od wczoraj dopadła mnie swędząca wysypka, podobna do ugryzienia komara, z tym że dużo większe place na całym ciele... lekko czerwone, ale to pewnie od drapania. Dziś 2 dzień kiedy tego nie biorę i od rana jest to samo...

Możliwe że za długi czas stosuje witaminy i mam ich w organizmie za dużo? stosowałem cały czas 1 tabletka witamin a druga minerałów, nie brałem więcej.

Zmieniony przez - Powerlifting w dniu 2015-02-20 19:48:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
raczej zbieg okolicznosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Miałem podobnie, za dużo witamin i syfy na twarzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podwyzszenie wolnego testosteronu

Następny temat

[PYTANIE] Jaki spalacz wybrać dla początkującego?

WHEY premium