SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP Anabolic Amino Wzrost!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2799
Witam. Ćwiczę boks 1.5h 3x w tygodniu od jakiś 5 miesięcy. Mam 16 lat, 64kg wagi oraz 165cm wzrostu. Chciałbym zacząć brać OLIMP Anabolic Amino, ponieważ mam zamiar schudnąć (zrzuciłem już 4kg), a następnie przybrać trochę mięśni. Nie chodzi mi na razie o żadne robienie masy, rzeźby itp. Moje pytanie polega na tym czy następujący produkt OLIMP Anabolic Amino może zahamować proces wzrostu (w górę). Według mnie jestem trochę niski więc nie chcę zahamować procesu rośnięcia, dlatego pytam ^^. Czytałem na internecie, że L-lizyna, oraz L-arginina (OLIMP Anabolic Amino posiada je w składzie) pobudzają "hormon wzrostu" za bardzo w to nie wierzę, że go pobudzają ale czy ten produkt mi nie zahamuje wzrostu? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze że na siłe w to nie wierzysz bo to nie prawda :)
co do hamowania wzrostu - jeśli będziesz źle ćwiczył to coś może się stać, ten produkt jako taki nie zahamuje ci wzrostu.
BTW
w jakim celu chcesz go brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2799
Cały czas ćwiczę. Chciałbym stracić jeszcze troszkę tkanki tłuszczowej, ale już budować jakieś mięśnie żeby troszkę lepiej wyglądać do wakacji. Myślałem, że dzięki temu produktowi będę mógł już zacząć budować troszkę mięśnie, a tak jak mówiłem nie chcę zahamować wzrostu i nie chcę żadnych kreatyn itp. :d Nie wiem co innego mógłbym dołożyć zastanawiałem się jeszcze nad Whey Protein (białkiem), ale te Amino jest w kapsach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2799
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ankieta dzialu. Wstaw ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2799
o co chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2799
ale napisałem, że ćwiczę boks ile itp. ogólnie najważniejsze informacje chciałem tylko wiedzieć czy to ten Anabolic Amino zahamuje wzrost. Konieczne jest dodanie tych zdjęć itp. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
nie zahamuje.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2799
Dziękuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowana 5 lat kreatyna i HMB

Następny temat

carbonox + creatyna + hmb?

WHEY premium