SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OGÓLNOROZWOJÓWKA (siła, skoczność, szybkość, gibkość, zwinność)

temat działu:

Inne dyscypliny

Ilość wyświetleń tematu: 116974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i od razu do tego pytania czy rozciaganie do tego stopnia zeby zrobic szpagat oslabi tez wyskok ??

Kliknij tutaj-------------------------------------------------------------------------------------------------_\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
To pomoze ktos nam czy nie bardzo? Kejt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 366
czesc kejt ja tez mam tom ksiazke skad wziołas te rysunki ale mi sie gdzies zawieruszyła mogła bys mi przesłac te rysunki z tej ksiazki na email oto on
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90


gmg siemaneczko ... rzuc mi tytul tej ksiazki ... dzieki aha mam smieszne pytanie ... co robicie zeby zmobilizowac sie do wysilku , nie chodzi mi jednak chwile przed treningiem ,ale bardzoiej podczas kiedy odczuwacie zmeczenie ,bol ,zmeczenie psychine i wreszcie jak sie zmusic do trenowania podczas gry tak bardzo brakuje mi formy sprzed kilku lat ... wiekszosc znajomych juz jest daleko przedemna ... ja sie zmotywowac podczas cwiczenia pomimo braku sil .... mam nadzieje ze mnie rozumiecie i bedziecie w stanie pomoc ... dzieki

"Szczescie to ,nie tylko to co los daje ,ale i to ,czego nie zabiera." /Wł. Grzeszczyk/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
oj kurde przez przypadek zdjecia dalem nie tam gdzie zamierzalem ;/ moj blad ... mialo byc w tym malutkim okienku ... ;/

"Szczescie to ,nie tylko to co los daje ,ale i to ,czego nie zabiera." /Wł. Grzeszczyk/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 366
jak znajde jom to wysle ci wszytko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 469
Napisz jeszcze Kejt ile czasu mam wykonywac dane cwiczenie np. 1 min rzucanie pilka lekarska 0.5 min odpoczynku i druga seria itp.Pozdrawiam naprawde dobra robota

®Iverson is the best and Jordan®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wszysto bardzo ładnie. Tylko jedno zastrzezenie. Jesli mowimy o ogolnym rozwoju to tylko w stosunku do dzieci i młodziezy do mniej wiecej 18 roku zycia. do tego okresu trwa rozwoj. Gdy ktos przekroczy ten wiek zakonczyl sie u niego rozwoj fizyczny. Dlatego tych cw w przypadku ludzi doroslych nie mozemy nazwac ogolnorozwojowymi, acz ogolnousprawniajacymi. Nie mylmy pojec. Pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2
Bardzo fajne wiadomości w tym temacie, dużo treści, szczególnie na początku. Myślę że rady tutaj zamieszczone mogą być podstawą solidnego treningu. Szczególnie w zimie warto sobie parę ćwiczeń dobrych do zamkniętych pomieszczeń.

pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 680
Kejt (i inni), potrzebuje treningów na zwinność (gram w piłkę nożna).
Mam 14 lat, 1,69m.,49kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

And1 Mixtape vol.6

Następny temat

"INTERWAŁY"

Wiecej