SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OD CZEGO ZALEŻY ILOŚĆ WYCISKU KG NA KLATE

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327
Siemka , sorka że znów zakładam nowy temat ale powiedzcie mi dlaczego jak ktoś ma w ramieniu 36cm i bierze 95kg na klate a ja mam 39,5 i biore 85 , od czego zależy ta siła [ mam małe barki] czy od barków zależy ta siła , ogólnie to wchodzi w wycisk triceps+klata+bary , a co tak najbardziej pracuje, wsumie tylko łapy mam rozbudowane a klata i bary niezaspecjalnie sie komponują do tych rąk, czy dojechać teraz barki i klate żebym mógł brać więcej na klate,pomoże to?prosze też o porade z działu suple, jestem ektomorfik , ćwicze od miesiąca regularnie a wcześniej rok same bicepsy.

LEPIEJ BYĆ CHUDYM I SILNYM NIŻ TŁUSTĄ BEZSILNĄ ŚWINIĄ/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
chyba w wyciskaniu na klate najwiekszy udział bierze klata potem triceps, sam sobie odpowiedziałes musisz wzmocnic klate ale bez supli.

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327
ok

LEPIEJ BYĆ CHUDYM I SILNYM NIŻ TŁUSTĄ BEZSILNĄ ŚWINIĄ/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
siła zależy nie tyle od mięśni ile od wytrenowania układu nerwowego, oczywiście najlepsze wyniki siłowe mają zawodnicy o dużej masie - więc za masą idzie siła, ale tak czy siak jest to kwestia układu nerwowego, druga sprawa technika wyciskania - trójbojowe/kulturystyczne (i jeszcze kilka innych) - angażują całkiem inne partie mięśniowe, wielkość bicepsa ma tu najmniejsza znaczenie, kobiety z filigranowymi łapkami w kat. 53kg w podrzucie ładują 130kg - 90% facetów tego nie dźwignie choć mają kilkukrotnie większe mięśnie
a i całość poza treningiem/dietą zależy też od genów - nie każdy może siadać z 300kg i ładować na klatkę ponad 200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W zaleznosci od techniki procentowy udzial miesni podczas wycisku moze byc rozny. Chcesz poprawic wynik, naucz sie mostka, sciagania lopatek. Akurat przełozenie barki-klata niekoniecznie musi być przyczyną, chociaz warto je wzmocnic. "Dojezdzajac" klate nie poprawisz drastycznie wyniku, stosuj progresje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3421
ja teraz po redukcji w łapie mam 34 tylko a ostatnio 94 wzielem i tez kumpel ma 5 cm wiecej i wage 10kg wieksza a bierze max 2 kg wiecej zalezy od dnia i sam niewie od czego dokladnie zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Bohoo - sprawa centralnego układu nerwowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
heh centralny układ nerwowy pewnie macie racje tylko jak na to wpłynąc ? bo rzeczywiscie te kobitki maja pary

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
to jest kwestia odpowiedniego treningu - wszystko jest na forum, treningi stricte nastawione na daną dyscyplinę, duże ciężary, mały zakres powtórzeń, technika - poszukasz, znajdziesz
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862
https://www.sfd.pl/[art]_O_treningu_siłowym_prawie_wszystko_by_Panda_&_Antoś_-t875977.html

to taka podstawa, jak chcesz więcej się dowiedzieć - wyszukiwarka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uklad nerwowy - uczysz organizm rekrutowac jak najwiecej wlokien miesniowych poprzez motoneurony w czasie skurczu miesnia

miesnie - im wiekszy przekroj poprzeczny (potocznie masa) wlokien tym wieksza sila.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sekcja podnoszenia ciężarów w WARSZAWIE

Następny temat

Klub w Poznaniu

WHEY premium